Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartanom kellene attól, hogy...

Tartanom kellene attól, hogy mégsem szeret úgy, ahogy mondja? Exbarátnő veszély?

Figyelt kérdés

Férfiak, Előfordult már veletek, hogy az ex barátnőtök képeit, smseit tartogattátok, úgy hogy közben másnak mondtátok azt, hogy szeretlek, és mással terveztétek az életeteket? Ha igen, van kimondott oka ennek? Éreztetek még valamit a volt barátnő után vagy csak megszokásból őrizgettetek a képeket stb.


A párommal fél éve vagyunk együtt, tudom nem sok idő, de nagyon intenzív, boldog kapcsolatban vagyunk. Részéről komolynak tűnik a dolog, és részemről is az. Nagyon szeretem, megtennék érte bármit. Ő is bizonygatja, tettekkel, mozdulatokkal, hogy szeret, de ha nem mondja is tudom, mert érzem. Ő 30 éves én 23. Egyszer elvált, utána levő barátnőjétől pedig úgy szakadt el, hogy nem a szerelem szűnt meg köztük, hanem a távolság ölte meg a kapcsolatukat. Rá 3 hónapra, miután végleg szakítottak ismert meg engem, és azonnal egy párt alkottunk megismerkedésünk után. A problémám ott kezdődik, hogy a mai napig (egy éve szakítottak) két fényképet tart magánál róla a pénztárcájában, tőlem egyet sem kért még. Pár hónappal ezelőtt említette, hogy néha beszél vele telefonon, de ne aggódjak, semmi közük egymáshoz. Utána megtudtam, hogy a lány smsekkel bombázza a mai napig (így szeretlek, úgy szeretlek, örökké stb stb)amire a párom persze reagál is semlegesen, egy-két smsben meg úgy, hogy azon csúnyán kiakadtam és kérdőre vontam, hogy mégis mit képzel (kb ő is ezeket írta vissza neki, hogy én is stb stb) Akkor megmagyarázta, hogy nem akar vele összeveszni bizonyos dolgok miatt, mert nagyon sok értéktárgya van a lánynál, amit még nem tudott elhozni, és nem akarja elbukni őket, viszont, ha elküldi a francba nagy rá az esély, hogy nagyobb értékű cuccokat bukik, éppen ezért írja vissza neki hogy ő is hiányzik stb. A minap egy véletlen folytán (telefoncseréből adódóan,ő oda adta az övét én az enyémet neki) a lánytól kapott smseket találtam (mivel nem ismertem a számot beleolvastam, hogy mégis mik azok, hamar rájöttem)2008as 2009es ősrégi smseket őrizget a telefonjában, amik hadd ne mondjam milyen hangvételűek és milyen szexuális tartalmuk van...

nem szóltam még neki, hogy véletlen elolvastam az sms-eket, csak szeretném megérteni, hogy mégis miért. Miért őrizgeti a képét és az 1000 éves idejét múlt smseket, miért tervez velem? Miért mondja azt, hogy nem érez iránta semmit, ha képeket őrizget róla. Miért nekem mondja, azt hogy szeretlek? Ti megtudnátok érteni? Egyelőre lenyelem, nem tulajdonítok neki akkora feneket, csak mégis ott motoszkál az agyamban, hogy mi van ha mégsem igaz mindaz, amit eddig felállítottunk? Mit kellene tennem? Kérjem számon?


2010. márc. 11. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
én mondjuk nő vagyok, de nekem is van a telefonomban rakás sms, ami már rég elvesztette az aktualitását :)
2010. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Jól el vannak az biztos. Én ha nem vonzódom valakihez még a tel. számát is kitörlöm, nemhogy édelegjek vele, főleg nem úgy ha van egy párom. Én kérdőre vonnám, de komolyan. Megmondanám neki Vagy ő, vagy én! Nincs középút!
2010. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

vagy ő vagy te lehet választani!

én úgy csináltam és engem választott.pontosan ő is ezt csinálta és engem zavart.a cuccokat is le lehetne hozni például jövőhéten vagy hamarabb.kifogás az egész ha nem menne a drága cuccaiért.

beszélgessél vele ha nem változik semmi fölösleges időt pazarolni

2010. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

teljesen felesleges számonkérned bármit is. a párod túlságosan odavan még a régi exért, a leírásból úgy tűnik, hogy te nem számítasz neki túlságosan. kicsit mintha a "futottak még" kategóriába rakna téged.

te biztos vagy benne,hogy a kapcsolat a részéről is intenzív, és nem csak a te részedről?

én is beleestem abba a hibába, hogy egy komoly kapcsolat után AZONNAL beleugrottam egy másikba, ami lehet, hogy jó lett volna, de a túl közeli múlt miatt az egész befuccsolt, mert nem dolgoztam még fel az exemet. szóval én nem tudlak semmi jóval bátorítani. beszélgess el vele erről egész komolyan, de hacsak nem különösen őszinte a kapcsolatotok, akkor ne számíts rá, hogy beismeri.

2010. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb ,ha meghagyjátok egymásnak a teret , és nem olvasgattok egymás személyes dolgaiba "véletlenül"... Ez komoly problémákat szülhet, és te is ráfogsz szokni a turkálásra (tapasztalatból mondom) egyre bizalmatlanabb leszel , ami nem fog túl jót tenni a kapcsolatnak...

Nem rossz indulatból mondom hanem tapasztalatból... Ha meg akar csalni így is úgy is megcsal, tehát szerintem hagyd az intim dolgait...

Am. annyit még megprobálhatnál ,h sürgeted ,h hozzátok el a cuccait... hátha megoldódik a probléma, ha mégsem ,akkor le kell ülni és őszintén megbeszélni.

Remélem tényleg nem veszed sértésnek a hozászolásom , csak segíteni szeretnék..

2010. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak igaza van, sürgesd, hogy hozza el a cuccait, többivel meg ne törődj. emlék. emlékekkel nem lehet konkurrálni, ahogy kísértettel sem lehet harcolni :)
2010. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én is csak kifogásnak érzem, azt hogy az exnél maradtak nagy értékű cuccok, amiket nem akar elbukni. De ha mégis maradtak netán, akkor sürgesd, hogy hozza vissza őket, és akkor le lehet zárni a múltat, és nem lesz "rákényszerítve" (ha rá van egyáltalán), hogy ilyesmiket válaszoljon sms-ben az exének, hogy neki is hiányzik. Tisztázd vele minél előbb, hogy veled akar-e lenni, szeret-e téged, és hogy nem sírja-e vissza a volt barátnőjét. Ha ezeket megbeszéltétek, és kedvező válaszokat kapsz, akkor pedig bízz meg benne:)
2010. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A cuccok elhozásával pillanatnyilag az a baj, hogy elmenni értük persze el lehet bármikor, de egy teljes panellakás berendezéséről beszélünk (bútortól elkezdve a mosógépig) amit elképzelésem nincs hogy hova lehetne rakni. Egész egyszerűen nincs hely a cuccoknak. Mondtam már neki, hogy menjünk, de igaza van, nincs hova rakni.

Az smsm turkálásról meg annyit, hogy ő túrja állandóan a telefonom, többször észrevettem, hogy nyomkodja, de nekem nincs titkom előtte, ezért nem is zavar. Azokat az smseket meg azért olvastam el, mert nem tudom, hogy azért vannak, mert vmi olyan tartalmuk van mert fontosak, vagy törölhetők. A párom épp nem volt ott, így nem tudtam megkérdezni tőle, hogy kellenek e az smsek, de már nem is kérdem meg tőle, mert inkább visszaadtam neki a telefont. Gondolom sejti, hogy láttam őket.

Ő többször féltékenykedik másokra, én is tartom az exemmel a kapcsolatot, amiről ő is tud, teljes mértékben féltékeny rá, többször megemlítette. Annyi különbség van a kettő között, hogy a mi smsezéseink az exemmel közel sem ilyen tartalmúak és a beszélgetésekben sem emlegetjük azt hogy mennyire hiányzunk egymásnak. Ő a féltékeny és ő csinál olyanokat, amire nekem kellene annak lennem

2010. márc. 11. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Minimum kérdd számon! Attól tartok hogyha Téged el is venne (nem tudom, házasok vagytok-e, vagy tervezitek-e az esküvőt), hiába volnál a felesége, és hiába lenne gyereketek, mindig Te volnál az a bizonyos 3. fél. Velem hasonló a helyzet amúgy, mint veled. Én felelősségre vontam, mire ő megsértődött. Ezzel azt akarja elérni, hogy nekem legyen bűntudatom. Nekem, mert nem hagyom magam hülyére venni. Szerinted?
2010. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha emellett még ő féltékeny, na AZ viszont gyanús...mindenki magából indul ki...
2010. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!