Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik két nő között igazi...

Létezik két nő között igazi barátság?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amikor az életedet is rá mernéd bízni a másikra és önmagad lehetsz mellett, mert azért szeret, aki vagy és elfogad a hibáiddal együtt és őszinte lehetsz vele akár pozitív akár negatív dologról van, akire lehet számítani ha baj van és akivel együtt lehet sírni és nevetni is.


Van valakinek ilyen barátnője?

Vagy van valaki aki tudna ilyen barátnő lenni? Szívesen megismerkednék vele :)


2012. márc. 30. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2012. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Én nem hiszek abban hogy létezik IGAZI barátság két LÁNY között. Két nő között létezhet. De fiatalabb korban jelen van a féltékenység, irigység, stb. sok esetben. Sajnos ezt nem mindenki növi ki.
2012. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez nagyon ritka.Én szinte mindegyik lány barátnőmben nagyot csalódtam.A nőknek nem való barátság,mert az első a pasi,akárki akármit is mond és én is tudom magamról,ha a pasim(ami még persze nincs,de majd lesz hehe),vagy a legjobb barátnőm között kellene választani,akkor a pasit választanám,mert én azt láttam,hogy az szívta meg,aki feláldozta magát egy másik csajért.Ez pont én voltam.Nem is egyszer.Persze attól még létezhet,csak nem mindennapi dolog:)22n
2012. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van. Neki olyan dolgokat el mertem mondani, amit senki másnak (a szüleimnek sem), és fordítva... és tényleg egymás kisebb rezdüléseit is érezzük, még ha el is titkoljuk a problémákat egy kicsit, akkor is érezzük, hogy valami nincs rendben. Képesek vagyukn órákat végigbeszélgetni, és nemcsak paik-sztárok-tévé témakörben... de emellett persze szórakozni is szoktunk, és persze nem 100%-ig egyezik mindenben az ízlésünk, de nagyjából igen.
2012. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14. vagyok. Annyit még hozzátennék, hogy nem egymát nem 1 éve ismerő tinik vagyunk, akik így meg úgy dobálóznak, meg bff meg öribari (-.-), hanem már lassan 9 éve töretlen a barátságunk.
2012. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

Vannak barátnőim,de időről-időre, ez általában másfél év és csalódok bennük,talán arra sikerül kiismernem őket. Tetszik amiket írtál, így sorban válaszolok is, hogy nem-nem merném az életemet rájuk bízni, félnék, hogy az 1 hónapja megismert új pasiért az én életcérnámat szakítanák el. Van,amelyikkel önmagam merek lenne, elfogadja a hibáimat, bár ezeket kritizálja, és nem ért egyet velük. Őszinte senkivel sem lehetek, mert a sikereimnek nem örülnek talán pont azért, mert egy közösségben mozgunk, azt hiszik az én sikerem akadályozza őket. Ha ők boldogok akkor beszélhetek pozitív dolgokról, egyébként nem. Nehezen viselik el, hogy más az anyagi helyzetünk, gyakran hazudok, letagadok dolgokat, hogy ne essen rosszul nekik. Ha baj van, a páromhoz, szüleimhez, nem pedig hozzájuk fordulnék, nevetni, sírni lehet velük,ha róluk van szó.

Mindig úgy érzem, többet adok a kapcsolatokba ,mint kapok. Legutóbb is 3 órán át hallgattam egy régi ismerős életét, meg sem kérdezte velem mi van. Biztosan én sem vagyok tökéletes, mert elvárom a kölcsönösséget, azt, hogy őszintén tudjon nekem örülni, és hogy legyen végre kíváncsi rám,ne csak magáról beszéljen, és én kérdezgessem, vagy, hogy lehessek vele önmagam, ne kelljen épp alul öltöznöm vagy kiöltöznöm a találkozóra, és ha megkérdi ne kelljen azt mondanom, hogy áh, ezt épp 1500-ért turkáltam, közben egy 0-val többért vettem, különben megkapnám a de jól megy valakinek dolgot. Úgy gondolom tudnék jó barátnő lenni.

2012. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, létezik. Mindezt annak ellenére mondom, hogy a korábban legjobbnak tartott barátnőmben csalódtam. Ugyan még barátnőmnek tartom, de megingott a bizalmam. Nem, nem árult el, csak itt is annyi történt, hogy hanyagolni kezdett egy pasi miatt. Előtte még nem volt kapcsolata (huszonévesek vagyunk). Sokáig próbáltam megértő lenni, hogy szerelmes stb., de nem nagyon láttam változást. Én is kicsit hanyagolni kezdtem őt. Most már jobban pedálozik, de nem tudok már úgy tekinteni rá, mint korábban.


Ettől függetlenül igen, van még néhány barátnőm, akikre tudom, hogy számíthatok, ha baj van. Remélem, az előbb említett lánnyal is helyre fog jönni a kapcsolatunk idővel.


Szerintem hülyeség az a mondás, hogy lányok/nők között nem lehet igazi barátság. Mondjuk az tény, hogy sok nő hajlamos a párja miatt hanyagolni a barátnőit... talán ennyi alapja van az állításnak, de azért nem általánosítanék ennyire.


És ugyanúgy férfiban is van olyan, aki a nő kedvéért hanyagolja a barátait.


27/N

2012. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!