Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik igazi barátság a mai...

Létezik igazi barátság a mai világban?

Figyelt kérdés
legjobb barátom a párom, de az egy párkapcsolat. minden más barátnőmben csalódtam már sajnos :(
2011. jún. 21. 16:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Sok haverom van, de igaz barátot még én sem találtam.



18/f

2011. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

én is így vagyok mint te

2 és fél év alatt egyszer nem csalódtam benne

2011. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nekem kettő is megadatott!:) Már 15 éve tart! És remélem fog is még egy darabig. Még soha nem csalódtam bennük!
2011. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 napietus ***** válasza:
100%
szerintem létezik :) nekem is van férjem, de van legjobb barátom meg barátnőm is, és még többen, akik barátok. csak nehéz őket megtalálni, sokkal nehezebb, mint a szerelmet, megtartani meg még nehezebb, de nagyon érdemes! mondjuk a legjobb barátommal szerencsém van, gyerekkorom óta ismerem...
2011. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon ritka, de biztos, hogy letezik. Nekem 1 igazi baratnom van, akivel tuzon-vizen at tartjuk a kapcsolatot, de kb. annyi, hogy havi 1-2 email, mert en kulfoldon elek. De azert jo tudni, hogy o ott van, ha megyek Magyarorszagra, tudunk talalkozni, mindenben probaljuk egymast segiteni.
2011. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok,mint a kérdező. Nagyon szeretem a páromat, de ő mégsem lehet a "legjobb barátnőm" (pedig gyakorlatilag az...)

Létezik barátság, de csak ideig-óráig (1-2 évig) amíg a körülmények összehozzák az embereket, pl. egy munkahely, egy egyetem, stb.

Vagy ami tartósabb, akkor az laza barátság, azaz pár havonta,félévente leültök, de az életetek külön vágányon fut.

2011. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem van egy igazi önzetlen barátnőm, akiért bármit megtennék és ő is értem. Ezt már bizonyította is.
2011. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Vannak, csak nagyon ritkák.
2011. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát létezik,Van egy nagyon jo barátnöm,mindenben egymás mellett állunk de nem tudom miért egyre gyakrabban fordul elö az hogy furán viselkedik,semmi dolgokon sértödik meg
2011. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem van,de nagyon sokszor összeveszik velem,olyan dolgokon,hogy utána magán röhög.

15/L-15/L

2011. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!