Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas, kapcsolatban élő nők,...

Házas, kapcsolatban élő nők, nem próbálnátok ki?

Figyelt kérdés
Néha arról álmodozok,hogy egyedül élek,szingliként kb. 10 évvel fiatalabban és rám talál a jelenleginél is nagyobb szerelem.Tudjátok,ami a magasba felemel és pillangók repkednek a hasadban...Ti is szeretnétek ezt,vagy csak egy röpke gondolatra?
2012. márc. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
75%
nekem akkor van ilyen szerelemérzés hiányom, és még olyankor azokat is álmodom, amit szeretnék, amikor a saját párom utál, velem veszekszik és minden rossz.
2012. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Ugyanebben a cipőben járok.Felépítettem egy álomvilágot s ha gond van,abba menekülök.csak szeretném tudni,hogy más is van e így ezzel?
2012. márc. 31. 15:47
 3/51 anonim ***** válasza:
93%

Én kipróbáltam,nem bántam meg.

túl fiatalon kerültünk össze,szerelem volt,de nem az igazi.4 év után ugy döntöttem elég volt,unalmas,és javulásra semmi esély,olyanok voltunk mint a 30 éve házasok.

Egy nagyon helyes pasi megmozgatott bennem valamit.Véget vetettem az akkori kapcsoltomnak.

Életem legjobb döntése volt,sok sok év után is szerelmesebb vagyok mint az akkori exbe az elején.

Nekem megérte feladni a biztost de unalmast a bizonytalan de izgalmasért.

Őt már soha nem adom senkiért.

2012. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
és hol találkoztál az "új" férfival? Mik voltak a jelek hogy tetszel neki?Számomra az ilyenek olyanok,mint egy romantikus könyv.Irigyellek,nem azért mert otthagytad,hanem azért mert most BOLDOG vagy!
2012. márc. 31. 15:49
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
én nem. Nekem még ma is repkednek a pillangók a hasamban, pedig házasok vagyunk sok-sok éve.
2012. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad

Azért köszi hogy válaszoltál:D

2012. márc. 31. 15:51
 7/51 anonim ***** válasza:
94%
De nagyonis... de hiába, egyedül nem tudnék fenntartani egy lakást :(
2012. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad

Én is így vagyok sajnos,köszi a választ

Ha lehetne,arra is kíváncsi lennék,hogy ki miket szokott álmodozni?

2012. márc. 31. 15:58
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

másik pasival hosszú távon nem igazán tudnám elképzelni...Mármint,ha szerelemről ilyesmiről álmodozok,nekem a férjem jut eszembe,meg,h jó lenne néha megint olyan lazának lenni,mint az elején,de ez ma már pici gyerekkel nem annyira megoldható:)

Olyan viszont van,h meglátok egy pasit és eszembe jut,h "hmm...vele is összegyűrnék 1-2 lepedőt",de szerintem ez a férjemnél is így van(najó,nem csak szerintem,mert tudjuk egymásról,h ki jön be a másiknak:D)

2012. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

15:48 vagyok


Munkakapcsolat volt.Bemutattak minket egymásnak,és belül megmozdult valami,nem is hallottam mit beszélnek nekem,csak hogy ez a pasi kell nekem,most és itt.Aztán pár perc múlva engem vonszoltak is tovább máshova.És nem tudtam kiverni a fejemből.Még aznap emailem jött tőle,szimplán munkával kapcsolatos,de sugárzott az érdeklődése irántam.Egészen addig amig ki nem derült hogy én kapcsolatban vagyok.Onnantól csak szolidan.De azért elhivott meginni valamit.Késő éjszakákig beszélgettünk,úgy vágytam rá mint még soha senkire.

De ő tartotta magát,tiszteletben tartotta az exem.

Rövid időn belül szakitottam az exxel.Pár órán belül vacsizni hivott,pár nap múlva már egy pár voltunk,1 héten belül család is ismert,fél év múlva már együtt laktunk.

Lassan 15.házassági évfordulónk lesz.

De még mindig hozzám bújik éjjel,még mindig beleremegek amikor átölel.

Életem első 25 évében én is azt hittem,ilyen csak a mesében van.

2012. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!