Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas, kapcsolatban élő nők,...

Házas, kapcsolatban élő nők, nem próbálnátok ki?

Figyelt kérdés
Néha arról álmodozok,hogy egyedül élek,szingliként kb. 10 évvel fiatalabban és rám talál a jelenleginél is nagyobb szerelem.Tudjátok,ami a magasba felemel és pillangók repkednek a hasadban...Ti is szeretnétek ezt,vagy csak egy röpke gondolatra?
2012. márc. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Hát, ez pech! :(

Esetleg kivehetnél csak egy szobát.

2012. ápr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
de akkor nem látnám a főbérlőt:(((
2012. ápr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.

Gyermeketek van?Szerintem,ha még érzed hogy talán jó lesz még ez később(házasságod),akkor nincs minden veszve..

2012. ápr. 3. 10:19
 44/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad

Szerintem próbálj meg a főbérlődhöz kicsit "közelebb" kerülni!De persze csak akkor ha a pasidat már valóban nem szereted,mert így sokkal emberibb.Ne feledd,nő vagy,soha ne alacsonyodj le az olyan férfiak stílusához,akik pl.:sms-ben szakítanak,csak úgy kidobnak az utcára a gyerekeket pedig elveszik,megvernek s megaláznak.Tehát,szépen finoman,ízlésesen,mert te egy NŐ vagy!

2012. ápr. 3. 10:21
 45/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad

Én is úgy gondolom hogy egyfajta védekezési reflexet építhettél fel a nagy szenvedélyek ellen,továbbá már jó ideje együtt vagy pároddal,így lehet hogy félsz mindent elölről kezdeni egy új férfival?Az a bizonyos 10% valóban jó lenne ha 100% lenne,de az már sajnos csak a fejünkben létezik.Szerintem még aki boldog párkapcsolatban él,megelégszik az adott kedvességekkel,bókokkal stb-vel,de még ő is vágyhat többre!De!Pont erre próbáltam célozni,hogy az a bizonyos plusz,az a 10%!!!!Olyan pasiról álmodozik minden nő,akinek rendben van a külseje,a stílusa,modora,aki szenvedélyes szerető,odaadó,sok szabadideje van s neked is,folyton együtt vagytok,fortyog köztetek a szenvedély,akármit tesztek,egy csók,mintha olyan forró lenne hogy félsz-megégeti a szád!Megvéd,ha kell testileg-lelkileg,tehát erős kívül-belül.Meghallgat s a végén nem azt mondja -aham- hanem visszakérdez s látszik hogy figyel!

2012. ápr. 3. 10:29
 46/51 A kérdező kommentje:
Meglep egy ajándékkal,ami lehet csak egy virág vagy egy tábla csoki,de ha megkérdezed miért kaptam,csak annyi a válasz:mert szeretlek!
2012. ápr. 3. 10:31
 47/51 anonim ***** válasza:

Nincs gyerekünk,több mint 1 éve próbálkoztunk,de nem jön össze.A kedvemért még orvoshoz sem hajlandó elmenni,a súlyával is gondok vannak túl vékony,szinte már anorexiás:(Viszont a főbérlő amikor jön hozzánk,mindig fölvidít,és bemelíroztattam a hajam,egyből megnézett,és bókolt, a párom csak annyit mondott új frizurád van?

Mi még csak most terveztük az eskűvőt,de a mamija komoly beteg így elmaradt erre az évre,de sztem nem is lesz köztünk.Nem kapom meg tőle azt amire vágyom.

2012. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
amúgy olyan zavarban volt mikor adta a csokit mert elsőnek eldugta nem is láttuk,és már mikor ment volna akkor,olyan édes volt:)olyan lehetett mint mikor első csókját vagy szerelmet vallott volna.
2012. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

én már azokat is szerencsésnek tartom, akiknek egyáltalán kijut egy tűrhető kapcsolat.

nem hiszek a kölcsönös nagy szerelemben, nekem ilyen szerencsém sose lesz... de legalább szeretne egy rendes ember.

megbecsülném és nem álmodoznék helyette másokról. így hogy nincs senkim, sem álmodozok, elég józan típus vagyok.

21/L

2012. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad

Irigyellek!Nem a jelenlegi párod miatt,hanem mert "lehet" hogy te megtaláltad AZT A PASIT!Akire mi nők azt mondjuk A PASI!Úgy mint amikor ők rámondják egy nőre,hogy bombanő!Nektek mitől A PASI egy pasi?

2012. ápr. 3. 17:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!