Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas, kapcsolatban élő nők,...

Házas, kapcsolatban élő nők, nem próbálnátok ki?

Figyelt kérdés
Néha arról álmodozok,hogy egyedül élek,szingliként kb. 10 évvel fiatalabban és rám talál a jelenleginél is nagyobb szerelem.Tudjátok,ami a magasba felemel és pillangók repkednek a hasadban...Ti is szeretnétek ezt,vagy csak egy röpke gondolatra?
2012. márc. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Az exszemmel voltam így :) Mindig egy helyes pasival akartam járni, és ő nem igazán volt az :) Amúgy most a barátommal ez eszembe se jut. Olyan helyes, hogy hihetetlen :)
2012. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó kérdést tettél fel,velem is van ilyen:):(
2012. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad

és hogyan vetettél véget az előző kapcsolatnak?

2012. ápr. 2. 20:39
 34/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad

Valóban?Mikről szoktál ábrándozni a kapcsolatod mellett?Valóban akarod hogy az álmaid valóra váljanak vagy ezek csak megmaradnak neked s a "párnádnak"?

2012. ápr. 2. 20:40
 35/51 anonim ***** válasza:
Mostanában kerültem én is ebbe az állapotba. 7 éve vagyunk együtt a férjemmel, viszont az elmúlt hetekben minden éjszaka kivétel nélkül egy másik férfiról álmodom és átélem vele az általad leírt bizsergető érzést újra és újra. Nálam ez sajnos azért lehetséges, mert a férjemtől rengeteg visszautasításban volt részem és mára már belefáradtam abba, hogy folyton megalázzanak. A férjem most ébredne rá arra, hogy valami nem jó így, de én már odáig jutottam, hogy folyton erre a másik férfira gondolok. Nálunk is munkakapcsolatként indult, és tulajdonképpen máig az is maradt. Valószínűleg csak az álmaimban teljesedhet be ez az érzés, habár érezhetően meg van a vibrálás kettőnk között, mégsem lehet belőle semmi sem. Talán majd lecsillapodok, ebben bízok. A házasságom pedig még talán megmenthető.
2012. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, dehogynem. 6 éves kapcsolatban vagyok. A párom a legrendesebb, legmegbízhatóbb, legnagyszerűbb ember a világon. A szerelem viszont már elmúlt (soha nem volt az a nagy lángolás), inkább csak a megszokás van. Persze becsüljük, szeretjük egymást, de nem az az egetrengető, lábremegős kapcsolat, amiről a lányok nagy része álmodozik.


A nagyon nagy szerelmet csak egyszer éltem át egy arra érdemtelen emberrel. A 90%-a az egész kapcsolatnak egyszerűen borzalmas volt. Azóta ösztönösen kerülöm a nagyon nagy, kontrollálhatatlan érzelmeket. Gondolom valamiféle belső védekező-mechanizmus alakulhatott ki nálam ez ellen. De az a maradék fantasztikus 10% (ha érted, mire gondolok), nagyon hiányzik abból a kapcsolatból. Amiről álmodozok: hogy ez a 10% nem 10%, hanem 100%. Semmi más, csak a földön túli boldogság. Persze ésszel tudom, a valóságban ilyen úgy sincs. Akkor meg már inkább a biztonságos, meghitt unalom, mint a 90% szenvedés. Tudom, hogy szarul hangzik, de még mindig inkább ez, mint az idegösszeomlások sorozata egész életemben.


Tényleg jó kérdés amúgy.

2012. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
én a főbérlőmről álmodozok,jóképű,kedves,aranyos,még nőnapkor anyának meg nekem hozott desszertet is nem is azt az olcsót(nem a pénz miatt írtam,hanem hogy mennyire figyelmes)Viszont a párommal több mint egy éve vagyok együtt de a szexuális életünk rossz,nem ad magára,olyan vékony hogy elmondani nem lehet,nem figyel rám,szinte semmit nem tud rólam,pl nem ettem a napokban mert fáj a hasam a menzesz miatt,erre szte azért mert fogyozok.A főbérlő srác mindig mosolyog,párom olyan mint egy citrom,én egy életvidám természetű vagyok.Sokszor álmodozok a főbérlőről,lefeküdnék vele,ha nem lennék kapcsolatban,de vele lehet még a párom is megcsalnám,1 hónapban 1szer ha együtt vagyunk.Soha nem kezdeményez,pedig ugyanolyan vok mint a kapcsolatunk előtt azt mondta neki elég,és azt hitte nekem is.
2012. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
de a párom még a nőnapról is megfeledkezett ez lemaradt.
2012. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Előző, hogyhogy még vele vagy?
2012. ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
mert ő se tudna egyedül élni,és én sem:((((albérlet)
2012. ápr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!