Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas, kapcsolatban élő nők,...

Házas, kapcsolatban élő nők, nem próbálnátok ki?

Figyelt kérdés
Néha arról álmodozok,hogy egyedül élek,szingliként kb. 10 évvel fiatalabban és rám talál a jelenleginél is nagyobb szerelem.Tudjátok,ami a magasba felemel és pillangók repkednek a hasadban...Ti is szeretnétek ezt,vagy csak egy röpke gondolatra?
2012. márc. 31. 15:41
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,igen,én is látok néhány pasit,akikkel el-el játszanék a lepedő alatt,de vissza fogom magam,pedig tetszek nekik,látom rajtuk...

15:48,téged pedig csak irigyelni tudlak!És még most is van olyan,mikor beszélgettek és nem is veszitek észre és közelebb kerültök,amiből végül csók lesz?Még mindig ugyanannyira jól megy a "házas élet" is?15 év után?mert ha igen ,hát gratula!

2012. márc. 31. 16:05
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

én amikor álmodozom, olyanokról, hogy bármit megtehetek amit akarok , másik sráccal (álmomban a párommal - érdekes) de olyan jól érzem magam, hogy sugárzik belőlem a boldogság, egyfolytában mosoly van az arcomon.és amikor felébredek, akkor jön rám a meglepődés, hogy de rég éreztem ilyet, már el is felejtettem, hogy ilyet is lehet érezni!


az életben a párom folyamatosan korlátok közt tart, féltékeny és soha nem vagyok neki elég jó semmiben. amikor meg szakítunk, senki még csak rám sem néz, nemhogy érdeklődnének irántam.

2012. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

amikor meg szakítunk, senki még csak rám sem néz, nemhogy érdeklődnének irántam.

dehogynem,biztos rád néz valaki,hidd el,csak el vagy foglalva sebekkel,amiket a pasid okozott.Én is szoktam álmodozni/álmodni a jelenlegi pasimról (is) s úgy minden sokkal jobb.Ha pedig valaki másról szoktam álmodni,találóan Bla néven szólítom,nem tudom miért:)

2012. márc. 31. 16:11
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

A "házas élet" az évek folyamán csak jobb lett.Mert ismerjük egymás gondolatait,kivánságait,minden mozdulatot.És képesek vagyunk kipróbálni uj dolgokat. (és persze kellett hogy ne mackónadrágo coffoshajú anyuka legyek a gyerek után,hanem igenis továbbra is csinos kivánatos nő)

De ezért dolgozni kell a kapcsolaton mindkettőnknek,leülni,megbeszélni.

De működik.

Előbb kaptam a nyakamba egy hatalmas csókot,hogy 10 perc múlva vár a forróvizzel teleengedett kádban,ugyhogy további szép hétvégét :)

2012. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

No, ezt itt most rögtön ki is törlöm.

Férjem van, két gyermekem.Jól élünk, szeretjük egymást.

Munkám révén ismertem meg egy férfi kollégát. Ő a másik felem.Lehetett volna. Szerintem ő is hasonlót érzett. Ha sor került az értekezletekre az ország különböző pontjain, annyira vártam, hogy lássam. Volt úgy, hogy egyedül érkeztem, kijött az állomásra, felkísért a szállodai

szobába, leült pár percre, ő is zavarban volt, én is...szerintem ugyanazt érezte, mint én, hogy családunk van, s méltatlan volna velük szemben bármi is. Sokszor volt, hogy rá gondoltam lefekvéskor, felébredéskor - tudom, hogy a sors akart velünk valamit, de jobb így. Mára lecsengett bennem, más munkahelyre kerültem, nincsenek már konferenciák...

2012. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

én meg addig örülök, hogy engem itt nem lát a gép előtt, mert megtiltotta, hogy feljöjjek erre az oldalra.

neked is szép hétvégét :)

2012. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.

nem is történt akkor kettőtök között semmi?


Utolsónak én is szép hétvégét kívánok!

2012. márc. 31. 16:23
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Én arról álmodozom, hogy a férjemmel jön vissza újra a pillangó repdesés!
2012. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.

És van rá még remény?

2012. márc. 31. 16:35
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szerencsések táborába tartozom. A jelenlegi kapcsolatomnál ( házasság ) nem tudna jobb jönni. A pillangók nálam is megvannak még mindig, a férjemnél is. Még így több mint tíz év után is.
2012. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!