Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan barátnőtök...

Nektek is van olyan barátnőtök a környezetetekben, aki hogyha fiúk társaságában vagytok, a fiúkkal foglalkozik, veled pedig nem? 16L

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha csak ketten vagytok, minden jó és szép, elbeszélgettek, elviccelődtök. De ha már fiú is van a társaságban, akkor mintha ott se lennél, vele kezd el beszélgetni, és téged szinte levegőnek néz? Lehet ez ellen tenni valamit? (van barátja ennek ellenére)
2012. márc. 31. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Lehet, öltözz fiúsan és legyen neked is ádámcsutkád.
2012. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros.. :) megoldhatatlan ^^
2012. márc. 31. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, van egy ilyen barátnőm. Csodaszép, nagyon népszerű csaj, úgyhogy, ha csak nem otthon vagyunk valamelykünknél szinte kivitelezhetetlen, hogy ne legyen fiúk körülötte. És simán leáll beszélgetni bármilyen haverrel, ismerőssel, ismeretlennel, bárkivel, aki akar vele. Volt, hogy szar passzban voltam és felutaztam Pestre Debrecenből, hogy lássam. Rávett, hogy menjünk el bulizni, erre ő egész este valami srácokkal táncikált én meg le voltam ejtve. Nagyon jó volt a szerelmi bánatomra...
2012. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez még a jobbik eset, nekem olyan barátnőim vannak akik ha fiúk vannak a közelünkben akár velünk akár csak mellettünk lévő asztalnál akkor játsszák az eszüket, hangosan röhögnek, mintha meglennének bolondulva úgy viselkednek úgy isszák a pálinkát mintha kötelező lenne, volt mikor a berendezést verték szét, szégyen velük mutatkozni és még csodálkoznak, hogy ő velük nem megyek inkább szórakozni.


Egyszer egy csávó nem tűrte a viselkedésüket és majdnem felrugdosta őket.

2012. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor látom nem csak én vagyok ilyen helyzetben. és pont azoknak a fiúknak teszi magát, akikkel én már több mint 10 éve jóba vagyok, de ő próbálkozik, hogy ne velem beszélgessenek, hanem vele.. szép :))
2012. márc. 31. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy lenne illendő, hogy ha tegyük fel egy fiú odaül hozzátok, akkor a barátnőd téged is bevon a beszélgetésbe, és csak akkor vonul el, ha Neked is van társaságod.
2012. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak volt. Mindenkinek vele kellett foglalkoznia, valahogy mindig kiharcolta magának. Ha ketten voltunk, teljesen normális volt, ha valaki más volt a közelében, engem megpróbált kitúrni a beszélgetésből. Annyi a különbség, hogy akkor is ezt csinálta, ha csak lányok voltunk. Pl hárman mentünk valahova, csak a másik lányhoz szólt, a testbeszédével is próbált kitúrni, tehát miközben beszélt feltűnően csak a másik lányhoz, hátat fordított, úgy helyezkedett, hogy ne tudjak bekapcsolódni. Az ő ismerőse volt, nekem ez nagyon kellemetlen volt, úgy éreztem, mintha végig utánuk szaladnék ők meg próbálnának lerázni. Csak azt nem értem, hogy minek hívott el. Azóta hanyagolom, mert rájöttem, hogy nekem ilyen "barát" nem kell :).
2012. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt, amikor 14 voltam... egyéb dolgok is belejátszottak ugyan abba, hogy nem vagyunk már olyan jó barátnők, de ezt sem bírtam... nem azért, mert irigykedtem, hanem azért, mert ha együtt elmegyünk vhova, akkor ne az legyen, hogy le se tojja a fejemet.


Egy másik bnő (jó, ő már haver volt akkor is) elhívott Szigetre, aztán az egész időt az ott megismert, 3 napja ismert ausztrál pasijával töltötte... még szerencse, hogy volt ott más ismerősünk is, mert azt nem tudom, hogy dolgoztam volna fel, hogy kiperkáltam a napijegyre anno 8e Ft-ot, aztán meg elhúz a pasival, és engem hagy a fenébe, és nincs társaságom...


Ja meg az osztálybulik anno... az tipikus volt, hogy a fél lánycsapat tette magát a fiúk előtt, és ha véletlenül vki úgy érezte, hogy épp nem hárul rá elég figyelem, eljátszotta, hogy rossz a kedve, vagy fáj a feje, menjen oda a fél osztály vigasztalni...

2012. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!