Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha nem fogadjátok el...

Nők! Ha nem fogadjátok el magatokat, nagy ösztönzés ha párotok dicsér titeket?

Figyelt kérdés
Nektek ad egy kis önbizalmat, ha gyönyörűnek lát, vagy azt gondoljátok,hogy csak azért mondja,hogy kedveskedjen?
2012. ápr. 1. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számít.

Mivel magamnak kell elfogadnom magamat. A bőrömben kell élnem. Az a lényeg, hogy akkor is elfogadjam önmagam, amikor nincs párom.

2012. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál.

Nagy igazságot írtál

2012. ápr. 1. 19:59
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Többé-kevésbé elégedett vagyok a kinézetemmel, de nekem szükségem van rendszeres visszajelzésre a párom részéről, hogy szépnek, vonzónak talál.
2012. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem számít az,hogy valakinek legyen párja,aki mellette áll és megdicséri.Ugyanúgy,mint az,hogy van egy sz@r környezete,ami folyton csak lehúzza.
2012. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
második: és te ezt az ösztönzést meg is kapod a párodtól?
2012. ápr. 1. 20:03
 6/21 A kérdező kommentje:
harmadik: Igazad van, nagyon sokat számít szerintem minden embernek,hogy jót is kapjon
2012. ápr. 1. 20:04
 7/21 anonim ***** válasza:
Az én párom is szokott dicsérni, erre azt szoktam mondani hogy csak úgy mondja, de azért belül jól esik, és tudom hogy komolyan gondolja.
2012. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem az, néha még kellemetlenül is érzem magam miatta, mert tudom, hogy nem igaz.
2012. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem fogadom el magam, és a párom nagyon-nagyon ritkán dicsér meg. pedig szeretném, ha többször dicsérne :(
2012. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
még annyit h más férfiaktól megkapom a dicséreteket, de én tőle szeretném. többször felhoztam már ezt neki, de mindhiába :(
2012. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!