Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi várható egy pszichopatától,...

Mi várható egy pszichopatától, milyen apa lesz?

Figyelt kérdés
Férjem orvosi vélemény szerint pszichopata, ami szerencsére csak abban nyilvánul meg, hogy nagyon felelőtlen. Impulzív, nem megfontolt, nem vigyáz saját magára, de másokra sem (átmegy a piros lámpán, elhagyja a dolgait stb.) Viszont nagyon jószívű, nagyon szereti a gyerekeket, barátságos, közvetlen ember és értelmes is. Nagyon szeretne gyermeket tőlem, de nem merem bevállalni. Szeretném kérdezni, hogy ha valaki hasonló cipőben jár és gyermeket szült egy pszichopatának, milyen apa lett belőle? Megkomolyodott, vagy maradt ugyanolyan, mint volt?

2012. ápr. 2. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak az ugrott be, hogy mi van, ha a gyerekkel a hátsó ülésen hajt át a piroson...

nem értek hozzá, nem tudom, hogy meg tud-e változni, én félnék ettől a helyzettől

2012. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kedves kérdező, de akkor soha nem bízhatod rá a babátokat, mert elhagyja, stb? :/ :(
2012. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az apasághoz az édeskevés, hogy szereti a gyerekeket...Felelőtlen és egy jó szülő nem az. Ha még magára sem tud vigyázni, akkor hogy bízhatnál rá egy gyereket?
2012. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Viszont nagyon jószívű, nagyon szereti a gyerekeket, barátságos, közvetlen ember és értelmes is. Nagyon szeretne gyermeket tőlem


Ha ez igaz, akkor nem pszichopata(antiszociális személyiségzavarban szenvedő)

2012. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

" nagyon jószívű, nagyon szereti a gyerekeket, barátságos, közvetlen ember és értelmes is"

A pszichopaták képtelenek bármiféle érzelemre. Az átlagnál értelmesebbek és könnyen manipulálják az embereket.

Hogy megkomolyodik e? Ez ugye valami vicc. A pszichopata születésétől halálig ugyanolyan marad, ez nem változik.

2012. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Azért ha ilyesmiért pszichopatának nyilvánítják az orvosok, akkor a fél világ pszichopata lenne. Szerintem van itt más is, ha papírja van róla. Ennyiért nem nyilvánítanak senkit pszichopatának. Vagy van itt egy kis fogalomzavar.


Nem tudom, szerintem pszichopatának kevés nő szeretne gyereket szülni.

2012. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Bence_ ***** válasza:
100%

Ha ezek a tünetek, akkor neki nem való a gyerek.

Neked lehet tőle gyereked. Csak akkor neked kell egyedül nevelned.

Sajnos a betegsége miatt rá nem számíthatsz. És ez nem kedvesség,aranyosság kérdése. Ezek tények.

2012. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%
Próba cseresznye. Amíg a hasadban van nem tudja elhagyni, szóval... akkor minden kiderül. :D
2012. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
majd a gyerek örökli, ő is pszichopata lesz. ezt akarod?
2012. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kiemeled, hogy értelmes, közvetlen és szereti a gyerekeket. Nekem úgy tűnik nem sok mindent tudsz erről a betegségről. Nézz utána vagy kérdezz meg egy szakembert ő majd elmondja mi is ez az állapot valójában.

Én semmiképp sem szülnék neki, de együtt se élnék vele.

2012. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!