Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi várható egy pszichopatától,...

Mi várható egy pszichopatától, milyen apa lesz?

Figyelt kérdés
Férjem orvosi vélemény szerint pszichopata, ami szerencsére csak abban nyilvánul meg, hogy nagyon felelőtlen. Impulzív, nem megfontolt, nem vigyáz saját magára, de másokra sem (átmegy a piros lámpán, elhagyja a dolgait stb.) Viszont nagyon jószívű, nagyon szereti a gyerekeket, barátságos, közvetlen ember és értelmes is. Nagyon szeretne gyermeket tőlem, de nem merem bevállalni. Szeretném kérdezni, hogy ha valaki hasonló cipőben jár és gyermeket szült egy pszichopatának, milyen apa lett belőle? Megkomolyodott, vagy maradt ugyanolyan, mint volt?

2012. ápr. 2. 16:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, válj el! Ez így a gyereknek sem jó, hidd el :/ A gyerkőc tuti nálad marad, főleg ha fizikailag is bántalmaz, meg ha ezeket a dolgokat a bíróság elé is kitálalnád,biztos lenne a siker.
2012. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Kedves utolsó, ez nem igaz. Ha a férj magától vállalja a gyógyszeres kezelést, még a gyereket is megkaphatja. Tudom. Unokatestvérem is így járt, pedig amikor őt verte, mindig volt külsérelmi nyom, rendőrségi feljelentés is meg minden, aztán mégis. Jó ügyvéd kérdése. Sajnos.
2016. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Az en exem is pszicho, igazabol azt hittem hogy minden rendben van koztunk -a folytonos veszekedeseket kiveve- de volt egy nagyon aljas huzasa(egy 8 oldalas level rolam tele hazugsagokkal szuleimnek) amit mar nembirtam "elnezni" neki..es mikor erre rajottem (hogy a levelet elluldte) mar par hetes terhes voltam tole..nem hajlando beismerni hogy ezt nem kellett volna meglepnie, raadasul olyan szinten hagyta hidegen a terhessegem mintha a lottoszamokat mondtam volna el neki telefonba. Igazabol meg bunkobb is lett mint volt, mert ugye egy masik ferfi gyerekevel terhes no melyik pasinak kene, tehat megjobban nyeregben erezte magat es megbunkobb lett mint volt. Katasztrofa az egesz ember ugy ahogy van, elokerultek nok is stb..szamara az, hogy valaki terhes csak konnyebb predava varazsolja a celszemelyt akit egyszerubben hasznalhat fel a kis onos celjaira. Ja es raadasul askalodott is ellenem, mikor osszevesztunk emiatt en elkezdtem egy masik fiuval ismerkedni facebookon, o erre rajott es elkezdett engem a csaladja elott bemocskolni mindenfele hazugsagokkal..barmit megtesznek hogy tonkretegyenek, ok ebben lelik oromuket.
2018. okt. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
En voltam ez elozo.Ugyertve annak a fiunak a csaladja elott akivel elkezdtem ismerkedni, facebookon irogatott kitudja miket rolam meg hogy en milyen csunyan banok vele meg hogy en ovele macska-eger jatekot jatszom tehat a csavo is azota hanyagolja az ismerkedest..lehet az az uj csavo sem az igazi volt, csak eszmeletlen hogy ezek az emberek BARMIT kepesek megtenni hogy tonkretegyenek
2018. okt. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!