Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemeltük ezt a büntetést?...

Megérdemeltük ezt a büntetést? Nem tul szigoru, kegyetlen? Ezért a viccé?

Figyelt kérdés
Szerintem ez csak gyerekes csiny volt.Anyumat meg vicceltük a hugomal (én 14f ő 9)Krumplit fözöt ebédre,de mi 5 evökanál sót tetünk a fözövizbe.Mikor megföt nem mosta át ösze törte pürének tet bele vajat,tejet.Ehetetlen!!!Büntetésünk az lett h el kell menünk Nagyanyánkhoz péztkérni h vehesünk 1kg krumplit.Az öregjány már multkor is mikor a tabloképemre kértem pézt akkor is aztmonta h a görbebotját hátamba állitja.

2012. ápr. 3. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Megérdemeltétek! Gyökerek!
2012. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Meg kell tanulnotok, hogy az étellel nem játszunk! Megérdemlitek a büntetést, és azt is, hogy ne kapjatok máskor se ebédet, se vacsorát.
2012. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Túl enyhe,nagyobbat kellett volna hogy kapjatok.
2012. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Mehet demotiválóra!lol:-D
2012. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Örülj hogy csak ilyen /ennyi büntetést kaptál.

Én megetettem volna veled az összes krumplipürét.

2012. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom nem álltok olyan jól anyagilag, hogy csak úgy kidobjatok a kukába egy fazék ételt... Az étel nem játék!
2012. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Ha már úgyis mész a nagyihoz pénzért, akkor kérj egy kicsit többet, hogy tudjál venni egy magyar helyesírási szabályokkal foglalkozó könyvet is a krumpli mellé.
2012. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Vasskalapos mind!Meg nem eteti mert káros a szervezetre a tömény só:)Malac majd megeszi vizel,hélyát is az kapta.
2012. ápr. 3. 22:49
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
érdekes hogy az anyuka (vagy kamu?) ma épp kirakta hogy a gyerekei elsózták a krumplit.
2012. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg nem ártana több pénzt kérned, hogy bele tudjál invesztálni egy helyesírási szótárba.
2012. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!