Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérdemeltük ezt a büntetést?...

Megérdemeltük ezt a büntetést? Nem tul szigoru, kegyetlen? Ezért a viccé?

Figyelt kérdés
Szerintem ez csak gyerekes csiny volt.Anyumat meg vicceltük a hugomal (én 14f ő 9)Krumplit fözöt ebédre,de mi 5 evökanál sót tetünk a fözövizbe.Mikor megföt nem mosta át ösze törte pürének tet bele vajat,tejet.Ehetetlen!!!Büntetésünk az lett h el kell menünk Nagyanyánkhoz péztkérni h vehesünk 1kg krumplit.Az öregjány már multkor is mikor a tabloképemre kértem pézt akkor is aztmonta h a görbebotját hátamba állitja.

2012. ápr. 3. 22:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni...
2012. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem vaskalap kérdése, étellel nem játszunk, ahogy mások is írják. És ha nem lett volna otthon se több krumpli, se pénz, se nyitva lévő bolt akkor mit esztek? Semmit, akkor meg sírtál volna hogy nem bírsz aludni az éhségtől.


Mondjuk én azért is kaptam volna rendesen ha öregjánynak hívtam volna a nagyanyámat.

2012. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem büntetés, csak jóváteszitek azt, amit elrontottatok. Még azt sem teljesen mert gondolom nem ti fogjátok megfőzni.
2012. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Anyuka kiírta, hogyan lehet ehetővé tenni a rettenetesen elsózott krumplipürét. Ugyanazok a helyesírási hibák, mint ebben a kérdésben. Ezt a kérdést is az anyuka tette fel. Másolok egy részletet:


A kérdező kommentje:


Amig itt vaciláltam meg ették a hust kenyérel:)

Krumplit meg ki teszem a malacoknak jó sok vizbe.

Köszönöm h segitetetek volna!

2012. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

Délután az anya megkérdezte a krumplipürés kérdést...

Most vagy ő szórakozik és direkt ír így,vagy valaki más próbál humorosnak tűnni az ő történetével...Hát,szerintem ez az írásmód és stílus egyáltalán nem humoros,inkább szánalmas...

2012. ápr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
De örüljünk neki,hogy vannak még olyan anyukák,akik két gyerek mellett ráérnek disznót nevelni.Főleg úgy,hogy délután háromkor ment dolgozni...Tele van energiával ez az anyuka,hogy még este tízkor van kedve gyakorizni...
2012. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
Tőlem kaptatok volna 1-1 taslit is.
2012. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kegyetlen. Édesanyád meglehetősen liberális nevelést ad neked, amiért igen hálás lehetnél.


Ha én ezt tettem volna - amit eszembe sincsen - apám szíjat hasított volna a hátamból és dagadtra ver.


Legközelebb "viccből" talán flóraszeptet teszel a kajába?


Az ilyen viccek gyártása helyett ajánlom szíves figyelmedbe az OLVASÁST, az többet ér, mint az ilyesfajta alattomos szemétkedés, viccnek beállítva.


A vicc az, ami felszabadít, amin mindneki nevet, amitől jó kedve lesz az embernek és kivirul. A viccként előadott agresszió pedig (amit te műveltél a tesóval) bánt, sért, fájdalmat okoz. Mondd, jó érzés fájdalmnat okozni valakinek?

2012. ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%

Sok megkeseredett,hülye ember.Pf.

Amúgy szerintem ez nem nagy büntetés,van ennél sokkal nagyobb is.

2012. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyád helyébe én is megviccelnélek titeket!Neked pl. egy marék fost tennék a samponos flakonodba.
2012. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!