Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 18 éves lányodna...

Megengednéd a 18 éves lányodnak hogy a szünetekben és hétvégén a barátja (akivel 3 éve van együtt) nálunk aludjon?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 14:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
Csak ha szimpatikus a srác.
2012. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%

21-es:nem neked kell, hogy szimpatikus legyen, hanem a lányodnak, hisz nem a te férjed lesz majd. :D Gondolom jól kijönnek, ha már 3 éve együtt vannak.


Most ez is olyan, hogy kinek mi a szimpatikus egy vej jelöltben. Van aki azt mondja, hogy neki az a fontos, hogy boldog legyen mellette a lánya, szeressék egymást. Van aki egyből kocsit, házat vár el az udvarlótól.

2012. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

22-es

Ha én is ott lakom, és elsősorban az én (+férj lakása, ha van) lakásom, ezért nem mindegy, hogy ki tartózkodik még az otthonunkban. Egy ellenszenves illetőt nem engednék be, akkor sem, ha a lányomnak ő kell.

2012. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
23-as, egyet kell, hogy értsek veled! Így van!
2012. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
91%

Engedném de csak minden második hétvégén

anyagi szempontból azért nem mindegy hogy napokig el kell e tartani valakit, meg a tudat is hogy nem engedheti el magát az ember a saját lakásában. 18 éves felnőtt ezeket a szempontokat is megértheti.

2012. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én engedném.

16 éves korom óta együtt alszok párommal, 6 éve együtt vagyunk, minden tökély.

22/L (28/F)

2012. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
0%
úristen 18 évesen nagykorú gyakorlatilag azt csinál amit akar csakis tanácsot adni tudsz neki onnantól ő dönti el hogy mit csinál.de az hogy ráadásul 3 éve együtt vannak akkor pláne megengedném.ha meg már 16 éves kora óta párkapcsolatban él akkor elhiheted hogy megérett rá és felnőtt
2012. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen engednem mert jobb ha tudom kulturalt helyen van es el nemi eletet, mintha napokra elmegy es ki tudja milyen helyen mit csinal.
2012. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!