Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar a komoly genetikai...

Miért akar a komoly genetikai betegséggel sok ember halomra gyereket szülni? Normálisak, hogy elrontják más életét is?!

Figyelt kérdés

[link]


Elhiszem, hogy ha mindenki elutasítja őket akkor azért kéne család mert ott elfogadják egymást. De ezzel csak selejtet ad a világra akámilyen szomorú is ezt kimondani. Önmagán kívűl kinek tesznek ezzel jót? Senkinek.

Miért nem lehet legalább ilyen szinten meggátolni ezt?

Mert elhiszem szül egyet oké talán 50% esély, hogy normális lessz a baba. De ha nem az minek még és még? Hogy lehet ezt ép ésszel kibírni, elviselni, hogy úristen talán olyan béna, mozgássérült, mentálisansérült lessz mint ő vagy akár halott? Ezt hogy képesek elviselni 9hónapig majd megint s megint. :( Én már az elsőnél abbahagynám ha már valamiért bele is vágtam.

Ráadásul ha csak egy ilyen család volna de nem, több, mindenféle bajjal. Még a Házépítőkben is voltak ma egy család 6 autista tag! Nem vagyok korlátolt de már megvertem volna azokat a szülőket. :(



2012. ápr. 6. 14:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy pszichés betegségem,ami a hétköznapi embereknek nem észrevehető,semmiben nem látszik.Látszólag normális életet élek,nem sejti senki.

Tulajdonképpen a neve paruresis,nem tudok idegen helyen wczni,ami független attól,hogy valaki tartózkodik-e a helyiségben,a lényeg,hogy bennem van a tudat,hogy bármikor bejöhet valaki,mivel nyílvános hely.Itthon is csak akkor tudok,ha nem mászkálnak az ajtó előtt,illetve minél több járt tér van köztem és más emberek között.

Apámnak és egy unokatesómnak is vannak hasonló gondjai,de náluk nem ilyen súlyos a helyzet.Viszont,mivel a rokonságban is előfordul,emiatt gyanítok mögötte genetikai hátteret.Soha meg nem kockáztatnám,hogy gyereket vállaljak,mert tudom milyen nehéz így élni,még ha csak 1%-a van annak,hogy örökli,akkor sem.

Az a baj,hogy sok ember nem fogja fel,hogy gyerek nélkül is lehet teljes életet élni vagy lehet örökbe is fogadni.Minden áron sajátot akarnak...

2013. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!