Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leány búcsú a vőlegényem...

Leány búcsú a vőlegényem anyjával?

Figyelt kérdés

A barátnőim szerint nem jó hogy ha el hívom az anyósomat is.

Nekem sajnos gyerek koromba meghaltak a szüleim és az anyósomal nagyon jó a kapcsolatom szinte 2. Anyukám lett.

És nagyon sokszor megyünk el kettesben vásárolni vagy kávézni vagy akar hova. Én el szeretném hìvni de a lányok szerint nem lenne jó! Most mit tegyek ?



2012. ápr. 6. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok,hívd el.Ez a te bulid elsősorban.
2012. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, neee! :D Ennyire ne tolj ki a barátnőiddel.
2012. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen típusú leánybúcsúd lesz.


Én voltam már olyanon, ami igazi ereszd el a hajam-partiba csapott át, volt ott minden, ahogy a nagy könyvben meg van írva, hát ott kicsit röhejesen nézett volna ki egy anyós.


De oylanon is voltam, ami kis szolid volt, inkább beszélgetős-emlékfelidézős-ajándékozós, semmi extra, oda már inkább el tudom képzelni, ha ennyire jóban vagytok.

2012. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyenen, mint leendő anyós. A lakásban volt egy kisebb összejövetel, nem túl hosszú, utána a csajok mentek bulizni, én meg haza :))
2012. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen lesz.

Bár, ötvözhetitek a két fajta ünneplést. Szolid vacsi, ajándékozás, kis pezsgő, utána meg ti, fiatalok, mehettek bulizni. Ha jóban vagy valamelyik barátnőd anyukájával, akár őt is elhívhatod.

Így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad.

2012. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kéne lássa,hogy a menyének való hogy issza magát dilire.:)

2. Hívd el,hátha van olyan tapintatos,hogy elbúcsúzik,mielőtt bevadul a buli.:)

Szar ügy.:D

2012. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!