Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fogják érteni valaha a...

Meg fogják érteni valaha a szüleim, hogy felnőtt, családos ember lettem, gyerekkel, saját élettel?

Figyelt kérdés
Hihetetlen, hogy 10 éve van családom, de ezen képtelenek túllépni, mindig megpróbálnak kicsi gyermekükként kezelni (magyarán parancsolgatnának, utasítgatnának, kioktatnának), hiába nem vagyok rá vevő - képtelenek ezt sértődés nélkül elfogadni.
2012. ápr. 7. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem fogjak megerteni. En is probaltam mindent, elkoltoztem, nemhogy az orszag masik felere, de kulfoldre, es semmi. Eredmeny? Hozzam lett koltozve...

Ennek soha nincs vege, majd csak ha a biologia ugy hozza (sajnalom hogy ezt kell mondanom)

2014. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 SA_milady válasza:
Miért engeded, hogy továbbra is nyomorítsanak? Állj a sarkadra! Mert míg félsz az asztalra ütni, addig csak a kisgyerek leszel a szemükben. Kemény harc, de nem lehetetlen. Gondolj arra, hogy ez az élet rendje, hogy függetlenedj, önálló légy, akkor miért éreznéd hibásnak magad érte? Azért szenvedsz, mert engeded, hogy olyasmit tegyenek, ami nem természetes. Ez a te életed, úgy éled, ahogy boldognak érzed magad. És ne jöjjön senki nekem a tisztelettel. Azt tisztelek, aki engem is tisztel, bárki legyen is. Te is szülő vagy most már, az utódjaidra kell koncentrálnod. Ha megsértődnek, és nem beszélnek veled, ne keresd te sem őket. Tarts ki, az igazság melletted áll. Majd meglátod, hogy fognak pitizni!
2015. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

9-es voltam, csak akkor más néven volt, és hű de rég volt már az...


Azóta nagyon sok minden változott. Türelmesebb lettem, elkezdtem őket tisztelni, szeretni jobban, sokkal többet értem el vele, mint bármivel.

2021. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!