Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hetes terhes vagyok. Ő a...

6 hetes terhes vagyok. Ő a harmadik babóca. Akartuk ezt a terhességet, most mégis teljesen elbizonytalanodtam. Normális ez?

Figyelt kérdés
Két nagylányom van(11 és 9 évesek)anyagilag próbáljuk szinten tartani magunkat,nem vagyunk gazdagok.A kapcsolatunk jó a férjemmel,mégis negatív gondolatok árnyékolják be a babavárást.Mi lesz,ha anyagilag nagyon megterhelő lesz?Mi lesz,ha megromlik a kapcsolatunk,hiszen már olyan "könnyű" a két nagylánnyal.Mi lesz,ha valami történik a férjemmel?És hasonló gondolatok.Egyik percben örülök,utána meg teljesen elbizonytalanodom.:(
2008. ápr. 16. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ezek teljesen normális gondolatok.Mindenkiben van főleg a 3.babánál.Ne aggódj minden rendben lesz.Ülj le és beszélgess a pároddal erről, hidd el segíteni fog.
2008. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj!Várandós vagy ,ezért gondolsz mindenfélét.Boldogság a gyerek,örömforrás.Én is sirdogáltasm mikor kiderült,hogy jön a harmadik,most meg nem adnám semmi pénzért...
2008. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia. Ne izgulj nem lesz semmi gond. Mikor meg lesz a baba feledtet veled minden rossz gondolatot. Valóban beszélgess sokat a családoddal, főleg a pároddal. Kitartást! És gratulálok!
2008. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én az első babámnál rettegtem örökké, hogy mi lesz ha beteg lesz, mi lesz ha nem tudom megszülni, mi lesz ha nem tudom rendesen ellátni, stb. Ez csak azt mutatja, hogy felelősségteljes anya vagy :)
2008. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nagyon jó lesz, hidd el! Nálunk kisebb a korkülönbség (6,4 és 1 évesek), de a kicsinek király(nő)élete lesz, ti pedig újra élvezni fogjátok a babázást! A nagyok már segíteni is fognak, így neked már csak az élvezet marad! Ne aggódj, minden rendben lesz, szuper lesz, és az anyagiak is mindig össze fognak jönni!
2008. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!