Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jópofizik a tesom férje...

Miért jópofizik a tesom férje a vőlegényemmel, abban a pill-ban amikor épp szakítás küszöbén állunk?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul esik. Ugyanis a vőlegényem mindenbe beleköt, nem festhetem a hajam, nem sminkelhetek, meg hasonlók; már a szakítással fenyegetőzik. Amikor ezekről sms-eztünk, tesomék épp velem voltak. Fájt, hogy már a szakításnál tartunk. Erre teljes véletlen összefutottunk a barátommal. oda mentem hozzá, hogy beszéljünk, erre oda jött tesom férje, és elkezdte őt a munkájáról kérdezni, meg hogy van, jól eltrécseltek, nem hagyott minket beszélni, aztán mentünk mi is tovább, meg a barátom is, engem le se sz*rva.(Mindenki kocsival volt, ezért sem tudtam tovább maradni a barátommal, hogy legalább addig eljussunk, hogy vele megyek tovább…)
2012. ápr. 8. 10:11
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Szóval fordíytott esetben, amikor én tudom, hogy valakik épp veszekednek és találkozunk az illetővel, nem állok közéjük...pláne, hogy összetartoznak, nem futó kaland, meg ilyesmi..


nem értem.

2012. ápr. 8. 10:15
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Talán kérdezd meg tőle!
2012. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi akadályozott meg abban, hogy a vőlegényeddel megbeszéld ezt a dolgot? Miért nem tudtál ott maradni, ezt nem értem. És azt sem, hogy mit vártál a tesód férjétől, mit kellett volna tegyen, váljon köddé?


Amúgy meg, mi az, hogy "nem engedi", mert ha megteszed, mi lesz? Te mindent "engedsz" neki?

Ez a házasság már most haldoklik, pedig még el sem kezdődött...

2012. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Biztos, hogy a volegenyed, akinek a felesege szeretnel lenni? Ezen kellene neked jol elgondolkozni, merlegelni, hiszen mar most megtilt dolgokat, iranyitani akar stb., a sogorod semmi mast nem tett, mint udvozolte, te vagy most tul erzekeny! Egy hazassagot komolyan kell venni, hiszen egy eletre szol, amikor a masikat elfogadod, a tulajdonsagait, szokasait, hiszen nem azert hazassodsz, hogy naponta sirj, aztan elvalsz!

"szakitassal fenyegetozik"

Szereted? Mit kapsz tole? Fenyegetozik, konnyisd meg a h elyzetet, es szakits vele, talan elgondolkozik aztan.

2012. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

azt válaszolná, hogy csak üdvözölte!

nem értené mi bajom!


az igazat meg nem osztaná meg velem, mert nem akar konfliktust velem!


nem véletlen kérdezem itt!!

2012. ápr. 8. 10:26
 6/27 A kérdező kommentje:

"Mi akadályozott meg abban, hogy a vőlegényeddel megbeszéld ezt a dolgot? Miért nem tudtál ott maradni, ezt nem értem. És azt sem, hogy mit vártál a tesód férjétől, mit kellett volna tegyen, váljon köddé? "


Mentünk kocsival tovább! A párommal szakítás küszöbén nem maradhattam!!mivel totál le sem sz*rt!

a szitu úgy volt: megálltunk kocsival egy áruháznál. és jé a vőlegényem pont mellénk állt. mi mentünk, ő jött. opdamentem a páromhoz, hogy beszéljünk. két szót nem váltottunk még a szián kívül, erre odajött a tesom férje és leálltak, mint pasik beszélgetni.

közben beült tesom a kocsiba, hogy "indulunk" erre be kellett ülnöm, meg tesom férjének is és mentünk.

2012. ápr. 8. 10:29
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem égetöbb a kérdés,h jól átgondoltad e h egész életedben egy elnyomott szolga legyél?
2012. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Mi férfiak ilyenek vagyunk. Attól még hogy ti nem jöttök ki jól nekik, mért ne szabadna. A férfiakat ez nem érdekli, a haver az haver, jöjjön bárhonnan és lehet bárki, ha jól kijön vele. Ez nem olyan, mint a nőknél, ha te utálod, legyen, akkor én is! Amúgy meg lehet hogy pont ez ami még összetart titeket vagy össze fog kovácsolni megint! :)
2012. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

szóval nekem az az érzésem, hogy akármilyen szemét velem a párom, a tesom férje azt akarja vele éreztetni, hogy bírja őt.

és ez rosszul esne ha így lenne, mert a párom egyik rokona sem viselkedne így fordított esetben!!


és én sem lennék ilyen semmilyen családtagommal.

pl hogy valaki bántja én meg azzal leállok jópofizni. pont akkorra időzítve ráadásul, amikor találkoznak, hogy megbeszéljék!

2012. ápr. 8. 10:34
 10/27 A kérdező kommentje:

a legjobban az zavar, hogy a jópofizást pont akkorra időzítette, amikor a menyasszonyával találkozik, akivel épp sorsdöntő pillanataik vannak!


mintha én nem lennék senki!!

2012. ápr. 8. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!