Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jópofizik a tesom férje...

Miért jópofizik a tesom férje a vőlegényemmel, abban a pill-ban amikor épp szakítás küszöbén állunk?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul esik. Ugyanis a vőlegényem mindenbe beleköt, nem festhetem a hajam, nem sminkelhetek, meg hasonlók; már a szakítással fenyegetőzik. Amikor ezekről sms-eztünk, tesomék épp velem voltak. Fájt, hogy már a szakításnál tartunk. Erre teljes véletlen összefutottunk a barátommal. oda mentem hozzá, hogy beszéljünk, erre oda jött tesom férje, és elkezdte őt a munkájáról kérdezni, meg hogy van, jól eltrécseltek, nem hagyott minket beszélni, aztán mentünk mi is tovább, meg a barátom is, engem le se sz*rva.(Mindenki kocsival volt, ezért sem tudtam tovább maradni a barátommal, hogy legalább addig eljussunk, hogy vele megyek tovább…)
2012. ápr. 8. 10:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy nem tudom mióta vagytok együtt vagy mióta a vőlegényed. De mindenképp ha jut rá időd beszélj vele. Lehet hogy csak nagyon próbálkozik, pont MIATTAD, hogy jóban legyen azzal akivel te is. És vakok vagyunk honnan kéne tudni valamit ha nem mondtok semmit. Nem vagyunk gondolatolvasók. Na meg ha durcásan néztek, azt hisszük rossz napotok van. Nem túlozzuk el a gondolatmenetet :) A nők beszédese akkor hát beszéljetek, meghallgatunk az többnyire megy ^^, a megértés kevésbé :P
2012. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

"nagyon próbálkozik, pont MIATTAD, hogy jóban legyen azzal akivel te is."

a tesom férje nem próbálkozik ,MIATTAM, mert tudta hogy épp szakítás alatt vagyunk, mivel pont akkor sms-eztünk erről.


és nem tudok a vőlegényemmel beszélni, mert jelenleg külön is alszunk, külön vagyunk!!


erre meg amikor találkozunk, tesom férje rányomul.

2012. ápr. 8. 10:50
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire rossz, akkor mért nem szakítotok végleg. Valószínűleg nem ő az igazi ha csak szenvedsz mellette. Szerintem magad is tudod a választ csak mégsem akarod feladni ezt az időszakot! De az nem a helyes ösvény, ami szenvedésekkel jár!
2012. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Tulajdonképpen a vőlegényedet ha annyira érdekelted volna,akkor úgyis beszélni akart volna veled,és marasztalt volna.Ezt nem tette meg.A tesód palija most nem lényeges.Én nem nyitnék felé:ha szakítással fenyegetőzik,annak ellenére hogy be akar téged szabályozni minden hülyeséggel hogy ezt meg ezt nem csinálhatod,hagynám hadd menjen,és keressen olyat aki ezt eltűri.A másik hogy az ilyesmit nem sms-ben kellene megbeszélni,hanem le kellett volna ülnötök rég ezt megbeszélni.Ne te kepessz utána.
2012. ápr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

a párom meg van sértődve. nem a kapcsolat a rossz, hanem most ő napokra "bekattant".


engem most a tesom férjének reakciója érdekel!!!

tudja hogy "fasírt"ban vagyunk, erre nem hagy minket beszélni! mintha lenézne engem, vagy a kapcsolatunk minőségét!


szerintem nincs ember, aki leáll valakivel beszélni, aki épp a feleségével/párjával ÉPP ilyen helyzetben találkozik!!

2012. ápr. 8. 11:02
 16/27 A kérdező kommentje:

„Tulajdonképpen a vőlegényedet ha annyira érdekelted volna,akkor úgyis beszélni akart volna veled,és marasztalt volna” MEG van sértődve-ilyen esetben nem marasztal senki senkit!

„ilyesmit nem sms-ben kellene megbeszélni,hanem le kellett volna ülnötök rég ezt megbeszélni.”

ilyeneket soha nem tudtunk megbeszélni. pl hajfestés. én akarom ő nem. ilyenekben logikailag nézve sem lehet kompromisszumot találni!

2012. ápr. 8. 11:04
 17/27 anonim ***** válasza:
Ezek szerint van ember aki mégis. Amúgy mondom hogy ez egy férfit nem érdekel. De tagadhatatlan, hogy elég éretlen viselkedésre vall, hogy nem képes másokat figyelembe venni és csak magára gondol! Ez egy személyiség típus. Téged meg ne egy ilyen alak érdekeljen hanem a vőlegényed és a problémáddal foglalkozz. Ha meg csak mostanság, ilyen hagyd egy kicsit pihenni. Neki is kell a szabad tér néhanapján!
2012. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

mindig szabad tere van!

ez is az egyik problémája, hogy hanyagolom. dehát ezek miatt, hogy zsarol, meg megtilt mindent.

olyankor fel sem hívom. külön alszunk.

ezen is ki van bukva.

2012. ápr. 8. 11:09
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

Ezek szerint te fegyelmezed őt ;)

Ha tényleg szereitek egymást el fog simulni ne aggódj a stressz árt a szépségnek :P

2012. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
78%

Jó kis házasság lesz:) Ha gondolod írj privátban, van egy jó válóperes ügyvéd barátom!

A vőlegényed be akar szabályozni és neked az a legnagyobb bajod, hogy a testvéged férje le áll vele beszélgetni, amikor te akarsz éppen. Komolyan van ilyen a mai világban, hogy valakinek megtiltják, hogy hajat fessen, meg sminkelje???

2012. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!