Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egyedül lenni egy...

Miért akar egyedül lenni egy jó kapcsolat helyett?

Figyelt kérdés
Tudom, h már a párkapcsolati kérdésekhez is kiírtam, de nagyon el vagyok keseredve, hátha így többen válaszolnak...A barátom eléggé különc, nagyon kevés ember viseli el, de én szeretem, 8 hónapja vagyunk együtt. Ő 35 éves sok barátnője volt, de még soha nem volt szerelmes,azért felém mutat valamit, de nincs annyira megőrülve, ezt már a kapcsolat elején mondta, hogy ez lesz, ő nem tudja kimutatni az érzéseit... A legjobban egyedül szeret lenni, a leghosszabb kapcsolata előttem fél év volt. Most előállt azzal, hogy megint azon gondolkodik, hogy ő egyedül szeretne lenni, sokkal jobb úgy az élet, "nem kell kerülgetni senkit", neki nincs rá szüksége, hogy szeressék stb, de azt is mondta, hogy még nem akar szakítani, várjunk még, mert eddig neki velem a legjobb, de nagyon afelé hajlik, hogy ne negyen barátnője, max alkalmi kapcsolatai..sztetek mit csináljak?? Nagyon rosszul esett :(
2012. ápr. 8. 15:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! El tunék költözni, kivenni egy másik lakást, nekem is van saját keresetem itt, a barátom magyar amúgy, de miatta jöttem ki, hogy együtt legyünk, nem a munka miatt elsősorban, szóval ezért nem akarok még elköltözni...Az lehet, hogy túl hamar költöztünk össze, de máshogy nem tudtuk megoldani, hogy együtt legyünk, és ő is akarta, legalábbis nekem úgy tűnt és mondta is sokszor, h alig várja, h menjek majd hozzá stb...
2012. ápr. 9. 06:49
 12/13 BlackDahlia válasza:

Mi lett veletek, kedves?

Picit hasonló helyzetben vagyok, eléggé leesett az állam...

Nem borderline véletlen a pasid? Ez nem sértés,

csak nekik esik nehezükre veled is lenni, meg nélküled is lenni, meg elég különcök is.

Nem tudom olvasod-e ennyi idő után a választ, én azt mnodom, ha látod a válaszom, hogy ha fáj akkor lépni kell, én éveket vártam, próbálkoztam, reménykedtem, de az emberek alapvetően nem változnak, és ha ez fáj, akkor fájni is fog. Mi sem erőltettük tovább..... próbálkoztunk, de sajnos nem ment.

2016. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én is pont olyan van vagyok, mint az eredeti posztban említett pasi.


Semmi baj nincs azzal a pasival. Csak szimplán introvertált.

Két introvertált nagyon jól el tud lenni egymással. Hasonlóképpen két extrovertált is. Viszont egy introvertált és egy extrovertált nagyon-nagyon nem illik össze.


Én megőrülnék, hogyha nonstop velem akarna lenni valaki. Tűzzel vassal menekülni akarok, csak hagyjanak már végre békén.


Az emberek többsége ezzel szemben extrovertált, és ők meg csend ingerszegénységétől bolondulnak meg... Elképzelhetetlen számukra, hogy egyedül is el lehet lenni.

Számukra kínzással és a börtönnel egyenértékű az, hogy egyedül kell lenniük otthon. Milliószor megkaptam már ezektől az emberektől, hogy miért kínzom magam, és miért nem megyek emberek közé, mert hogy az milyen jó, meg ilyenek. Ezek az emberek magukból indulnak ki mindig, és nem tudják megérteni, hogy nem mindenki olyan, mint ők.


Pedig ahhoz, hogy kreatív legyek, bekerülhessek a „zónába” és képes legyek feltöltődni, alkotni, vagy mentálisan teljesíteni, teljes csend de minimum monoton zaj (pl. egy ambient zene vagy a természet hangja) kell.

2017. szept. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!