Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokaknak miért nincs önuralmuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokaknak miért nincs önuralmuk, türelmük ha kosszú magányban kell élniük egy-egy kapcsolat után? Nekd mennyi volt a legnagyobb idő egyedül? 18F

Figyelt kérdés

Nekem 8 hónapja nincsen társam, s bár borzalmas egyedül, plusz a szexuális élet teljes hiánya, a szánakozás fog el ha hallom a kortársaim azon bánkódni hogy "alig bírok magammal, 2 hete nem szexeltem" stb... Engem is borzalmasan kínoz a hiány minden nap, tombolnak a hormonok mégsem tehetek semmit, én egyszerűen elfogadtam hogy az exemmel való 1 éves kapcsolatom után a magány fogadott. (Az élet nem arról hogy azt kapjuk meg amit szeretnénk, hanem a lemondásról, beletörődésről)


Mi lehet annak oka hogy az emberek ennyire türelmetlenek? Te meddig voltál egyedül leghosszabb ideig egy kapcsolat után?


2012. febr. 23. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én mindig is egyedül voltam. De egy kapcsolat után inkább a másik párért sírnék egy darabig, vagy én dobnám ki a francba és az megkönnyebbülés lenne.
2012. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig, kb. de attól még hogy szingli vagy lehet szexelni... meg keress barátnőt, mondjuk, vagy csak csajozz, használd ki:)
2012. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

11:39


"Használd ki"


Igen, tudom hogy éljek a mának, na és ennek tudatában az ölembe fog pottyanni valaki...? Vagy hogy tisztában vagyok azzal hogy halandó és fiatal vagyok, az ágyamon vár majd valaki...? Mégis mit tehetnék...? Alkalmi szex, jó, ok, akkor mondjon valaki egy olyan helyet ami biztonságos és lehetőleg nem drogtanya... Imádom ha valaki (jelen esetben nem te) azzal jön hogy 2Kapjam el a legyet röptében!", bravó, az ilyen embernek halvány fogalma sincs arról milyen nehéz társat keresni, csak hadonászik a bölcs tanácsával...


"Szerezz barátnőt!"


Azt szeretném 8 hónapja, de eddig 7 nő utasított el, 2 hónapja pedig leálltam a dologgal.


(Ne haragudj, könnyen elképzelhetően a frusztráció beszél belőlem)

2012. febr. 23. 11:44
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
az beszél belőled igen, én sem azt mondtam minden ótvar kur*vát szedj fel...:D de láthatóan te még a volt bnőddel vagy elfoglalva, és ezt a nők megérzik, meg azon is érdemes lenne elgondolkozni, miért utasítottak el, lehet valamin változtatnod kéne...
2012. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

11:47


Íme az okok: hosszú a hajam, sajnos túl őszinte vagyok, nem vagyok társasági ember, igen még mindig "le vagyok ragadva" a volt barátnőmnél, nehéz megállt parancsolni a hormonoknak, hűvös vagyok és túl érzékeny, udvarias. (Félsiker, hogy legalább már látom problémáim)

2012. febr. 23. 11:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmi problémád sincs. Egyszerűen találj egy barátnőt, lehetőleg tapasztaltat :)
2012. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor gondolom rocker vagy ahogy én:) én a bnőmet pl rockerek.hu vagy rocker.hu ról ismertem meg, van fent nagyon sok tök normális csaj:) de ott vannak a koncertek nyáron a fesztiválok, minden adott arra, hogy találj egy megfelelő csajt:)ha másra nem arra, hogy csillapítsd a éhségedet:) aztán kitudja lehet komolyabbra fordul a dolog... csak rajtad múlik
2012. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szia 12:02!


Igen, önmagam és nem mások miatt van hosszú hajam, az zenei ízlésem is jól eltaláltad. :) A nyár még messze van, de az ilyen fesztiválokban az a jó hogy nincs akkora para részemről, mert nekem lehetőleg olyan ismerkedő hely kell ami ha csak minimálisan is, de biztonságos! (Ugyanis rengeteg ismerősöm ütötték már le üveggel, vertek meg, szimpla buli alatt, de volt hogy rendőrségi ügy lett a vége... No ez az amit el szeretnék kerülni, ugyanakkor közben meg tombolnak hormonjaim... Erre kell kompromisszumos megoldást találnom!)

2012. febr. 23. 12:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nah... ennyi... használd a netet szerintem 21. században már nem cink:) vannak jó koncert helyek gondolom pesti vagy, ott meg van választék, elég sok normális hely van, de ott vannak akár a rockkocsmák is beülsz pár haverral vannak ott is ugyan úgy csajok pont azért mert pasizni akarnak, és nekik ez az egyetlen hely ilyen fa*szikkal tudnak összefutni szóval azt mondom hajrá... exbnővel meg nem foglalkozni, légy közvetlen, magabiztos, kell a jó duma az biztos:)
2012. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 21 évig egyedül voltam , szóval a türelmileg edzett vagyok :).
2012. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!