Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos, értelmes válaszokat...

Fontos, értelmes válaszokat várok? Lent

Figyelt kérdés
Én,apu,anyu meg tesó alkotunk egy családnak nevezett dolgot.Anyu és apu nagyon sokat veszekedik... én valahogy apummal tartok és tesó anyuval.. mondják, hogy válni akarnak, de még nem juttak el odáig.. mikor nem veszekednek, akkor olyan jol megvannak és az jó érzes ... mit tehetnék?
2012. ápr. 8. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Te? Semmit.A szüleid érzelmeit te nem fogod tudni befolyásolni.Ha szeretik egymást,akkor rájönnek,felesleges a marakodás.Ha már kihűlt a szerelem,és már látni sem bírják egymást akkor el fognak válni.Sokszor a legjobb megoldás a válóper,mert akkor mindenki lenyugszik,és akár egy szép barátság is maradhat a házasságból.
2012. ápr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szervezz közös családi programokat úgy, hogy azért néha kettesben maradhassanak. Szóval ha megtehetitek akkor menjetek el valahova, és a tesóiddal menjetek el szétnézni ők meg had maradjanak kettesben. Hátha az majd "összeboronálja" őket.
2012. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
25 év házasság után csak szeretik még egymást... látom én..fáj nekük is, hogy veszekednek és az életük hára levő részét csak megnehezítenék a válással és sokat mondták a válós dumát, eddig meg tették volna nem?
2012. ápr. 8. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy közösen elmehetnétek egy családterápiára!

Minden házasságban vannak hullámvölgyek, és akármi legyen a probléma, szerintem ha tényleg annyira szeretik egymást, akkor megoldható... (esetleg külső segítséggel)

2012. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!