Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy a barátnőm...

Mit tehetnék hogy a barátnőm szülei ne szóljanak bele annyira az ő életébe?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szakítottunk,vagy is ő vele,kicsit úgy érzem mintha a szülei is kicsit bele szóltak volna ebbe a dologba,azaz inkább az apja volt rá hatással szerintem ezen a téren..nagyon zavar a dolog,mert tudom hogy szeret még engem,és azt is tudom hogy ez a szakítás részben az apjának is köszönhető..nem azt mondom hogy teljes egészében,de ha ő ne szól bele és nem szólja le a kapcsolatunkat,akkor talán nincs ez..nagyon zavar a dolog,mert tény hogy voltak hibáim..a barátnőm 21 éves.
2012. ápr. 9. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

az nem feltétlenül beleszólás, ha egy apa elmondja a véleményét a lányának.

Valószínűleg nem olyan vőt képzelt el magának, amilyen te vagy. (Nyílván tudod is miért.) És valószínűleg igaza is lehet a papának, ha a lánya 21 évesen, minden kényszer nélkül hallgatott rá, és dobott téged.

Szóval lehet, hoyg magadon kellene változtatni, nem a papán.

2012. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj bele abba a ténybe,hogy ha az apuka nem szól bele,a barátnőd akkor is szakított volna veled.Ennek egyszerű oka van.

Ha az ember szerelmes akkor a jó isten is duruzsolhat a fülébe se lát se hall,és soha semmi pénzért,senki beleszólásáért nem szakítana a partnerével.

Azt hogy az apuka beleszól,ez a legjobb ürügy a barátnőd részéről.

23/N

2012. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 16:39


Nem ne ürügy!!!Mert az apja nekem mondta a magáét,nem csak a lányának..ott okosított nekem a ház előtt és ezt nem a barátnőm találta ki,eltudom képzelni akkor neki miket mondhatott..én hallottam személyesen,a barátnőm nem mondott ilyet..erre én kezdtem gyanakodni,ami be is bizonyosodott

2012. ápr. 9. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Mi a baja volt veled az apukának?
2012. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 18:17


Az volt a baja hogy nem találtam munkát..és nem hitték el hogy nem olyan könnyű találni és nem mindnhol engem vártak tárt karokkal..pedig azt nekik kellett volna a legjobban tudni..azt gondolta szerintem hogy én nem akarok melózni..

2012. ápr. 9. 18:19
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi ideig voltál/vagy munkanélküli?
2012. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Az én nővérem (23 éves) barátját úgy utálják a szüleink, mint a sz*rt, sokszor szóvá is teszik, ennek ellenére már 3 éve együtt vannak.

Jól írták fentebb, hogy ha a lány valóban szereti az illetőt, akkor nagy ívben tesz arra, hogy mit mondanak a szülők...


Amúgy semmit se tudsz tenni, ha a szülők bele akarnak szólni, akkor bele is fognak, őket nem tudod lecsendesíteni. Mellesleg megértem őket, hogy nem akarják, hogy a lányuk egy tartósan munkanélkülivel enyelegjen. Szóval, akkor tudnál a helyzeten valamelyest javítani, ha találnál munkát, bár nem hiszem, hogy ez már segítene, mivel kizártnak tartom, hogy a szakítás hátterében csak apuci állt.

2012. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A tartós munkanélkülíség az 4 vagy 5 hónap volt,most jelenleg külföldön dolgozom apuci és barátnőm pechjére ,amikor kirakott,rá 1 hétre hívtak hogy mehetek dolgozni..
2012. ápr. 9. 18:42
 9/11 A kérdező kommentje:
bocsánat 6 hónap
2012. ápr. 9. 18:43
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

ma 16:39 vagyok


Ne csak azt olvasd ki,hogy "ürügy"


Ha két ember szívből szereti egymást,akkor papolhat bárki.Akkor mondhat az apuka amit akar,akkor sem fogja elhagyni a szerelmét senki.

Az meg,hogy munkanélküli vagy/voltál és ezért dobott a lány,nos teljesen mindegy hogy apuka nyomására vagy sem,a lány nem szeretett szívből.

Az én apám szigorú volt.Egy fiú,férfi sem tetszett neki.Volt aki azért nem mert szőke hajú volt,volt aki azért nem mert 25 évesen mert inni egy pohár sört.Amikor szerelmes lettem életem párjába,az volt a baja,hogy a férfi kopasz.(nem volt kopasz,csak nagyon rövidre nyíratta a haját mindig.) De nem érdekelt.Inkább vitáztam heteken,hónapokon át apámmal,sőt apám ki is dobott,de ez sem érdekelt.Ma lassan 5 éve vagyunk boldog házasok..Az előző kapcsolataimnál sokszor jól is jött apám tiltakozása.Volt,hogy én is azt mondtam,hogy apám miatt szakítottunk,mert ellenezte.De nem is harcoltam igazán érte..

Szóval nőként mondom: Ha egy nő szívből szerelmes,akkor nincs az az apuka vagy anyuka aki eltudná tiltani.Egy nő akkor inkább elszökik,elmenekül a családi háztól,de nem hagyja el azt akit szívből szeret..

2012. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!