Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Mit tegyek? Szerelmes vagyok a feleségembe, de Ő mást szeret. Hogy vészelem ezt át,

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 23:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Az időről pedig annyit,hogy már voltam házas.3 évbe telt mire a volt feleségemet kihevertem. Pont Ő segített feledni.

Igen az IDŐ mindent meg old.Csak az ember szeretné a JÓ megoldást megkapni és most a jó megoldás nem biztos hogy az amit én gondolok annak.

2012. ápr. 10. 00:42
 12/24 anonim ***** válasza:

Azért nem minden nő "hülyül meg" ebben a korban..Ezzel az erővel a férfiakra is rásüthetnénk a kapuzárási pánikot.

Ne add fel,én azt tanácsolom.Próbáld visszahódítani, ha szereted.Az tényleg jó jel, hogy nem ment a hapsihoz.

Ne várj gyors eredményt, mert az eltávolodás is lassan alakult ki...

A pasit ismered?Nagyon szerelmes belé a feleséged?Mondjuk idővel az is eloszlik majd...

2012. ápr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Azért azt nem hinném, hogy "ebben a korban a legtöbb nő meghülyül". Érdekes én 38 éves leszek, de amíg a férjem szeret és figyel rám, addig eszem ágában sem lesz "meghülyülni". Nekem a nyugalom és a boldog család mindennél fontosabb és szerintem ezzel sok nőtársam így van.

Kérdezőnek: Valóban jogos a feleséged kérdése, miért figyelsz rá most dupla figyelemmel, ha előtte nem figyeltél? Ettől eltekintve ha mindketten szeretitek egymást, akkor hosszú, fáradtságos munkával megmenthetitek a házasságotokat. Ne légy tolakodó és türelmetlen. De okozz neki apró örömöket, amiért nem vársz viszonzást, tehát önzetlenül. Végülis a házasságotok most valamilyen szinten a feleségedre van bízva. Ha idővel hajlandó lesz a ti házasságotokat ismét felépíteni, akkor sikerülhet, de ha látod rajta a jeleket, hogy elkezdett ő is dolgozni érte, akkor nem szabad újra elhagyni magad. Mindig figyelmesnek kell lenned vele. Viszont ha ő már legbelül döntött és nem megingatható, akkor nem tudsz mit tenni, ugyanis egy házasság megmentése mindig két emberes feladat, egynek nem sikerülhet. Sok sikert!

2012. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a helyzetben vagyunk, de itt én vagyok az "elhanyagolt" fél. Így nagyon át tudom érezni, hogy mi az, amin most átmegy a feleséged. Te nem foglalkoztál vele, mint nővel, viszont jött valaki, aki meg úgy nézett rá és meg is van a baj. Ebből is látszik, hogy a férfiak azt hiszik, csak megszerezni kell a nőt, a megtartásáért meg már nem tesznek semmit sem. Nem tudom, hogy jutottatok idáig, beszéltetek-e korábban erről a problémáról. Nyilván érezted már, hogy baj van, csak kérdés, hogy ő szólt-e neked, vagy egyből máshoz futott. Ez nem mindegy. A legfontosabb, hogy mindent megbeszéljetek, de nekem nagyon úgy fest az írásodból, hogy ő már döntött és az a másik kell neki. Sajnállak téged, és most elgondolkoztattál egy kicsit arról, hogy talán az én férjem is így érezne, és ez nekem sem valami jó érzés. Csak nem értem, miért kell eljutni idáig... magunknál sem értem... mást nem tehetsz, csak időt adsz neki, és reménykedsz, hogy meggondolja magát. Mert még benne van a pakliban, valamiért csak nem akart odaköltözni a másikhoz... vagy csak a ház rá eső részét félti? Ezt ti tudjátok, te látod, hogy van-e még egy hajszálnyi remény a kapcsolat megmentésére... én kívánom neked, hogy sikerüljön és utána már nagyon figyelj oda, mert ez egy komoly próbatétele a házasságotoknak!
2012. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.

Még annyit ma arra kért,hogy senkinek ne mondjam el,hogy van valakije.Ezt miért teszi?

2012. ápr. 10. 11:43
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem, hogy a meghülyülés mindenkire érvényes, de tény, hogy sok ilyen korú nő megbolondul. És igaz a férfiakra is a kapuzárási pánik. Ezen nem kell rágódni, egyszerűen az élet része, és kész. Van, akinél jön, van, akinél nem. De különben sem ez volt a kérdés...


Kérdező: én nagyon szorítok neked! Remélem rendbe jönnek a dolgaitok. És ha úgy lesz, akkor tényleg figyelj oda jobban rá, és ne csak addig, amíg meg nem bocsájt.

2012. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt,hogy miért kért rá,hogy ne mondjuk el a kapcsolatát?
2012. ápr. 10. 13:17
 18/24 anonim ***** válasza:

Azért, mert lehet,hogy még ő sincs tisztában az érzéseivel,vagy szégyelli a dolgot,nem akarja,hogy ő legyen a "házasságtörő ribanc".

Hát, én nem hiszem ,hogy magamban tudnám tartani...

2012. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Nézd tegnap elengedtem a kezét.Azt mondtam "bár mennyire is fáj elengedem,hogy boldog legyen avval a másik pasival"

Erre ma reggel az ágyam szélén erre kért.

2012. ápr. 10. 13:21
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azért, mert meglepődött, hogy elengeded,és most gondolkozik, nem tudja, a pasit válassza e,vagy maradjon melletted.Még nem biztos a dolgában!És addig neked ez jó!:)
2012. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!