Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne is keressem 5 hétig a párom?

Ne is keressem 5 hétig a párom?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta, hogy mostanában nem sok ideje lesz rám, mert a szakdolgozatát 5 hét múlva kell beadnia és addig még nagyon sok dolga van vele. Én ezt tiszteletben tartom és megértem, hogyha kevesebbet találkozunk addig. De akkor most fel fel se hívjam?
2012. ápr. 10. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ne hívd fel.
2012. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi pár perc telefonálásba nem hal bele senki és elmaradni sem fog úgy, ha egyik nap nem hívod, írj egy sms-t. Ne keresd azért mindennap, néha jussál csak neki eszébe.
2012. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem se. Lehetőleg soha többé. :(

Nincs az a szakdoga, ami mellett nincs az embernek napi pár perce telefonra a szerelmével, és heti 2 órája két talira.

Kár szépíteni, ez azt jelenti, hogy nem szeret.

2012. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha konkrétan ezt várná, akkor nem párod, csak egy futó kaland...legalább is részéről.

Szerintem egy kapcsolatba nem fér bele, hogy nincs napi kontakt. 2perc, egy sms, cset...

Én 2 hét alatt szedtem össze a szakdogám (4-es lett) és mégsem zártam pánikszobába magam addig.

23N

2012. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Komolyan el tudnád képzelni, hogy ne hívd fel?

Én tuti keresném azért. Még ha nem is találkoztok most annyit, beszélni kell, muszáj tudni, mi van a másikkal. Feltéve persze, ha ezt mindketten párkapcsolatnak tekintitek.

2012. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!