Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezeket? Elég...

Hogy oldjam meg ezeket? Elég nagy gondban vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy itthonról el fogok kölözni egy hónap múlva. Anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom, nem rajtam múlt, de túl hosszú lenne, hogy leírjam. Ő az egyetlen élő rokonom. 3 hónapja összejöttem egy sráccal, vele május elején költöznék közös albiba, viszont nincs állandó munkája, én meg most vagyok végzős. Kb 30ezer lenne az albi, annyit havonta kapok árvaságiban. Viszont itt az érettségi és június végéig biztos nem tudnék dolgozni. Van egy kis félretett pénzem, amiből még kb fél év albi jönne ki, ha csak arra fordítanám. Viszont nyár végén vidékre költöznénk... Mit csináljak hogy a legjobban jöjjek ki és itthonról is el tudjak menni a barátommal?

2012. ápr. 10. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ingyenélővel ne költözz össze. pláne így, h semmi végzettséged, se munkás.

nekem is volt egy ilyen pasim, mindenféle nagy bizniszről álmodozott, hogy pár év múlva milliomos lesz, stb.

nekem volt/van lakásom, anyukám nem igazán pártolta az ötletet, h a csávó ideköltözzön. igaza lett, kiderült a srácról, h felvett 1 milla hitelt, eltapsolta, fizetni meg nem tudja.

elhiszem, h nehéz anyáddal az élet, de akkor inkább tanulj normálisan, felvételizz valami távolabbi suliba, menj koleszba, azt ki tudod fizetni az árvaságiból, és még kajára is jut. mellette vállalhatsz diákmelót, és kereshetsz egy ambiciózusabb pasit, aki nem rajtad akar élősködni.


már bocs, de a barátom jól keres, én keveset, mégsem vetetném vele a cigimet.

meg mondjuk anyukád sem lehet olyan szemét, ha eltart, és félreteheted az árvaságit.

2012. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


a kaució le van téve, mert barátom nevén van a lakás"


Bocsánat,de most én vagyok az érthetetlen vagy te írsz butaságokat??


Ha barátod nevén van a lakás akkor azt jelenti hogy az ő tulajdona.Ha az övé akkor miért kellett kauciót fizetni,és miért kell havonta bérleti díjat fizetned???

Magyarázd már el nekem,mert én nem fogom fel..

2012. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
úgy értem ő írta alá a szerződést :)
2012. ápr. 13. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!