Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, vagy valami...

Én reagálom túl, vagy valami tényleg nincs rendben?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Lassan 5 éve vagyunk együtt a párommal, első perctől kezdve együtt élünk. Külföldön dolgozik, heti 1-2 napot van itthon. Hazavárom, nem járok bulizni, szórakozni, odafigyelek hogy tiszta ruha legyen rajta, és ritka az, hogy nincs főtkaja. Volt egy eset a múltkor, nem főztem semmit, de vettem szalámit és kiflit helyette, úgy jött haza mint egy elmebeteg...

Olyan ember, aki másban ezer hibát lát, és szentül hiszi hogy ő mindent megtesz értem. Amit neki lehet nekem nem, azon kiakad. Diktátor jellem, szereti megmondani mikor mit csináljak, és ha nem teszem ki tér a hitéből. Olyan embernek állít be, ami soha nem voltam. Bármi bánt, nem mondhatom el, nem kérhetem meg hogy másképp tegye, vagy röhög az egészen, vagy ordít velem. De az ő problémáit tiszteletben kell tartani, és véresen komolyan kell vennem....

Azon az egy két napon amikor itthon van, arra kelek és arra fekszek hogy a haverjai nálunk vannak. Eszébe sincs őket elküldeni, a haverja mindennél többet érnek nálam, tehetek bármit.. Nem hozzám jön haza, még haza sem ér, de már ott vannak. Velük oszt meg mindent, nekik mesél el mindent, úgy érzem ilyekor magam, mintha csak egy kellék lennék a lakásba... Nincs ezzel bajom, hogy haverozik, de nélkülük ne csinál semmit. Ha tervezek közös programot hívja őket is.. ha őket megbántja bocsánatot kér, tőlem SOHA. Ők bármit megtehetnek, bármit mondhatnak neki, aszerint cselekszik. Állandóan panaszkodik, és gusztustalan módon beszél rólam nekik... Nem volt ilyen... Mit csináljak, hogy meghallgasson, hogy ő is változtasson némely dolgán? találkozott már valaki hasonló típusú, egoista, barátokért bármit emberrel? Tudnék még mesélni.....


2012. ápr. 10. 22:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
ezen ne próbálj segíteni :S ha szeret akkor legalább megpróbálná de tojik rá nem veszi figyelembe az érzéseid, jó vagy egy 2 perces aktusra és kaja készítésre oszt kész.Sosem értettem a barátnőimet akik inkább szenvedtek még vagy 5 évig, de ők szeretnék ha újra olyan lenne mint rég meg utána megint kereshetnek stb. Most meg itt verik a falba a fejüket, hogy miért nem léptek hamarabb, mert azóta rögtön találtak egy sokkal jobbat.Mit törődsz egy ilyen paraszttal?Szerintem a pasi után kapásból találnál magadnak 3 újat is és vígan válogathatsz majd:D de inkább keresd még sokáig az igazit mint hogy örökké együtt élj egy ilyen alakkal.
2012. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
áh, azért azt már látom, hogy akkor lennék igazán hülye ha leélnék vele egy életet... látom hogy hogy telnének el az évek.. eszembe sincs. Most sem szándékosan kínzom magam mellette, de tudod hogy van ez, hiszel a lehetetlenben... Sokat gondolkodtam hogy írjak-e ide, tartottam attól hogy negatív válaszokat kapok csak. De érdekelt, hogy én látom másképp a dolgokat, mert az ember elhiszi egy idő után, hogy vele van a gond ha folyamatosan ezt szajkózzák. Nagyon remélem hogy minél hamarabb át tudom lépni ezt az egészet, és végre "levegőhőz" juthatok. Mindent még így sem írtam le..
2012. ápr. 12. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!