Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontos ez neki?

Miért fontos ez neki?

Figyelt kérdés
Erre a kérdésemre elsősorban lányok válaszát várom, talán elfogultabban tudnak véleményt nyilvánítani, mint a fiúk. A problémám ( ha lehet ezt egyáltalán problémának nevezni, inkább csak értetlenül állok a dolog előtt ) a következő. Van egy gyönyörű szép barátnőm, már évek óta. A természet rendkívüli adottságokkal áldotta meg, tényleg nagyon szép. Akkor a legszebb, amikor nem sminkeli ki magát, amikor nem vasalja szénné a haját, stb, amikor természetesen szép, és ő is tudja, hogy ez a véleményem. Ennek ellenére minden alkalommal, amikor találkozok vele vastagon kihúzott szemek, szögegyenes haj, a több kilónyi alapozóról szerencsére már sikerült lebeszélnem. Félreértés ne essék, engem nem az zavar, hogy ő így kidekorálja magát, de folyton azt hajtogatja, azért csinálja, hogy szép legyen nekem, pedig számtalanszor elmondtam neki, hogy mikor a legszebb. Tudom, úgy ahogy a férfiaknak, a nőknek is vannak igényeik, de akkor sem értem, miért van erre szüksége. Nem szabom meg, hogyan nézzen ki, szíve joga eldönteni, de ő így akar "tetszeni" nekem, pedig valójában így pont nem tetszik, és ezt már közöltem is vele. Mit gondoltok?
2012. ápr. 11. 17:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Évek óta együtt vagyunk, itthon nem probléma neki, de ha egy métert is ki kell mozdulni az utcára, az legalább egy órás felkészülést igényel ( hajvasalás, smink stb ).
2012. ápr. 11. 17:28
 12/16 anonim ***** válasza:

17.22-es vagyok!


Na a korát illetően jól tippeltem.


Figyi saját tapasztalat, 20-23 éves koromig én is folyton kentem-fentem magam. És a barátnőim is mind. Közben megismerkedtem a jelenlegi élettársammal, aki kerek perec közölte hogy akkor nem ad csókot ha ki van rúzsozva a szám... stb stb. a rúzsról kénytelen voltam lemondani, ha a párom szájáról nem akartam :-)

Aztán ahogy kezdtem egyre nagyobb biztonságban érezni magam mellette ( és a kapcsolatunk is kezdett szikla szilárd alapokra állni, úgy értem hogy évek óta együtt voltunk, közös otthont vettünk stb.- stb.) már nem akartam többé senkinek semmit bizonyítani a kinézetemmel, a sminkelést is teljesen elhagytam így 30 éves koromra.

Már nem az a lényeg hogy tipp-topp legyek minden percben, csak az hogy jól érezzem magam a bőrömben.

Ennyi idősen pedig már smink nélkül érzem jól magam.


Szóval minden kornak megvan a maga heppje.

2012. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen nem sminkeltem magam, most 32 vagyok egy 20 hónapos babával és mindennap sminkelek és megcsinálom a hajam. A nők többsége sminkel, ő se akar lemaradni, jobban érzi tőle magát. Azt mondja, hogy neked, de igazából magának. Ha jól érzi magát, akkor ne csesztesd, örülj, hogy csajszis.
2012. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én 21 éves voltam amikor megismerkedtem egy sráccal, én előtte is sminkeltem ( mondjuk nem vadul). Nem tőle, de meghallottam hogy ki nem állhatja az olyan nőket, akik festik magukat. Én akkor arra gondoltam, hogy ha ezt elvárja tőlem is ( aki így érzem jól magam a bőrömben) akkor inkább hagyjon békén. Nekem magabiztosságot adott a smink, attól sokkal nőiesebbnek éreztem magam. Ha pedig kimentek az utcára, ott ugye van más nő is, és érezheti úgy a párod, hogy akkor ő "el van maradva" a többitől. Ez nem teljesen racionális vagy logikus ( hiszen te azt mondtad neki hogy jobban tetszik smink nélkül) de a nők egy része néha másképp gondolkodik erről ( pl.lehet hogy nem is igaz, csak kedveskedni akar).
2012. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Missi_Key ***** válasza:
azért fontos, mert a legtöbb férfi ezt csak hazudja...de amikor el megy mellettük egy szögegyenes hajú agyonsminkelt csaj, akkor utána fordulnak, nem is törődve a "természetes" barátnőjükkel.
2012. ápr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Missi_Key ***** válasza:

oh. és még valami....mi nők elsősorban egymás közt rivalizálunk...

olyan ez mint nálatok a ki a férfiasabb dolog.

2012. ápr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!