Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova vihetem a 17 éves unokaöc...

Hova vihetem a 17 éves unokaöcsémet itt Budapesten, ha rossz az idő?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset találkozunk, de igyekszem maradandó emléket okozni, mert nagyon szeretem őt, és szeretem, ha jól érzi magát, persze nem csak ő, én alapvetően mindenkivel szeretek jó napokat eltölteni és viszont hallani, hogy nagyon jól érezte magát, szeret, stb.

Szóval nem szeretnék plázázni, mindenféle figyelemelterlős dolgot csinálni. Inkább valami kellemes időtöltésnek örülnénk mindketten :).

Mivel nem kisfiú már (pedig de aranyos volt), ezért szerintem az hogyha csak társasjátékozunk, nem olyan nagy élmény. Bár már említettem neki és mosolyogva mondta, hogy miért is ne, neki az is jó :). De nem szeretnék ennyire kis piti, gyerekes dolgot. Hova mehetnénk szerintetek? Párom is velünk lenne, mi 21 évesek leszünk.

A rossz időre vonatkozóan pedig mindenképp valami zárt hely lenne jó, bár szombatra nem mondanak nagy esőt, de nem szeretnék problémát ebből :) biztos ami biztos!


ui.: nem tudtam hirtelen, milyen kategóriába írjak, ne haragudjatok, ha rossz helyre tettem fel a kérdést!


2012. ápr. 12. 10:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor csodák palotája! Bár van aki gyerekesnek tartja gondolom, de én a 22 éves fejemmel imádom :D ha még nem volt a srác, akkor nem rossz program, utána ha gyorsan végeznétek, akkor ott van mellette a mammut és még mindig mehettek moziba is akár... :)
2012. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!