Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkremehet a kapcsolatunk,...

Tönkremehet a kapcsolatunk, ha minden az exem körül forog?

Figyelt kérdés

Sokszor szóbahozza a párom az exemet. Én nem beszélek róla, nem érdekel mi van vele.

A párom meg csak mondja és mondja. Többször kértem, hogy ne beszéljünk az exekről.

Mindig ő hozza szóba, de azt gondolja, hogy én kérdezősködök az exemről, meg sokat gondolok rá.

Húsvétkor annyit emlegette, hogy az exemmel álmodtam.


Nem akarom tudni, hogy az ex lecserélte az autóját, nyaralni megy, vagy épp annál a szórakozóhelynél ülnek a teraszon, amire épp rálátunk az ablakból!

:(


2012. ápr. 12. 11:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor meg üvölt mint a sakál. Hogy mennyire szemét vagyok, mert x ideje megjátszom, hogy őt szeretem, közben az exem után vágyakozom.
2012. ápr. 12. 11:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez már beteges féltékenység. Talán egy pszichológus segíthet a párodnak, mert nagyon kevés lehet az önbizalma, ha ennyire féltékeny. És hagyod, hogy üvöltsön veled?
2012. ápr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A párodnak önbizalomhiánya van, ha te okot nem adsz rá, hogy féltékeny legyen. Ha ezt elmondanád neki és kérnéd, hogy beszéljétek meg, akkor mi lenne? Nem működne együtt?
2012. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Már többször átbeszéltük az egészet.

Megígértettem vele, hogy egyikünk exét sem emlegetjük.

2012. ápr. 12. 11:41
 15/17 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem értik meg amit mondasz nekik,tapasztalat.Vagy megszokod ezt,vagy megszöksz.
2012. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha elhagynám, akkor őszerinte azért tenném, mert igaza volt és az exemet szeretem.
2012. ápr. 12. 11:54
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez tuti, hogy önbizalomhiány. Nekem is volt már ilyen. Igaz, volt annyi eszem, hogy a páromnak nem hisztiztem emiatt, de ahhoz nagyon nagy önuralom kellett. Folyton azon kattogtam, hogy őt biztosan jobban szerette, hogy vele boldogabb lehetett, hogy ő jobban tetszett neki. Holott soha nem adott erre okot.

Nálunk az volt a megoldás, hogy amikor mégis (nagyon ritkán) szóba hoztam a dolgot, akkor minden alkalommal nagyon türelmesen elmondta, hogy én vagyok a legjobb, legszebb, soha nem volt még ilyen boldog stb.:) Néhány ilyen megnyilvánulás után pedig megnyugodtam, és el van felejtve a dolog.

2012. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!