Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkremehet a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkremehet a kapcsolatunk idővel ezen problémák miatt?

Figyelt kérdés

Két kérdésem/problémám lenne.

- Az egyik, hogy hüvelyi úton nem tudom elérni az orgazmust, viszont csikló által igen. A párom előző női közül sokan tudtak hüvelyen át is elélvezni. Lehet, hogy egyszer megunja és másnál keresi ezt?

- A másik, hogy tervezzük az összeköltözést, és egy idő után, lehet h több pénzt fogok keresni, mint ő. Hallottam már, hogy emiatt (a nő többet keres, mint a férfi) gond lehet egy párkapcsolatban, de meglehet ezt valahogyan akadályozni?

Amúgy 22 éves nő vagyok, a párom pedig 27. 10 hónapja vagyunk együtt, már el is jegyzett, feleségül akar majd venni, és nagyon szeretjük egymást, de félek, hogy ez nem lesz elég a későbbiekben az említett két problémához. Véleményetek? Köszönöm a válaszokat!


2009. júl. 24. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd, mi lenne, ha ezekről vele beszélgetnél ?

Egyébként egyik sem válóok, de csak Te ismered Őt...

2009. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Meg fogom kérdezni tőle is, de csak vasárnap tudom, mert akkor találkozunk. Úgy gondoltam, addig megkérdezem mindenkitől, hogy ők mit gondolnak erről.

2009. júl. 24. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik dolog miatt sem fog elhagyni, ha szeret.

Ha a második dolog zavar téged, amennyivel több lesz a te fizud mint az övé, rakd be a bankba minden hónapban. Hadd legyen meg benne az a büszkeség hogy ő keres többet. Ez csak olyan kegyes hazugság a részedről. Ha valami nagy meglepit szeretne de épp nem telik rá, hozzányúlhatsz a félretett pénzedhez és egyáltalán nem fog haragudni miatta.

2009. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem sem fog elhagyni, a pénz dologból max későbbiekben lehetnek problémák, de ha megtudjátok rendesen beszélni, akkor ezsem válóok.
2009. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam! :-D
2009. júl. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!