Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkremehet emiatt a kapcsolat...

Tönkremehet emiatt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Már sokszor próbáltam megbeszélni a párommal, hogy nekem ez rosszúl esik, de hiába. Előző kapcsolatából van egy 8 éves kislánya, aki születésétől fogva mindent megkapott és nagyon le lett kényeztetve. Én nagyon nagy szegénységben nőttem fel, és sok minden csak most (hogy van saját keresetem) adatik meg. A párom meg folyamatosan a lányához hasonlít. Pl. hogy neki milyen jól megy a lovaglás (pedig már jó ideje csinálja, én meg most kezdtem el), meg ezt meg azt milyen ügyesen csinálja, milyen tehetséges, stb. Ha én mesélek neki valamit, hogy ezt meg azt mennyi időn keresztűl tanultam (pl. egy nyelvvizsgára készülni), akkor átnéz rajtam mint egy ruhadarabon és közli, hogy azt a lánya pikk-pakk megtanulná, mert biztos nagyon nagy érzéke van hozzá. Mit tehetnék?
2010. szept. 29. 17:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

megtanítanám a kislányt olyanra amit csak az apja tud és visszaadnám neki, hogy szegénykém nem baj ha neked nem megy, majd segít a kislány

és egyfolytában(!) ezzel szekálnám!!!amíg ki nem készül

vagy amit a kislány tanul, akár nyelvtankönyvből kérdeznék az apukától, aztán bevágnám: hogy jé ezt sem tudod? a kislány 8 évesen simán vágja.

2010. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

előző vagyok

a lényeg abban amit írtam, hogy egyfolytában be kell neki ilyen sértéseket szúrni, a kislányt ő ellenében magasra kiemelni, őt lenézni

minden áldott nap!

2010. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
Ne legyél féltékeny egy 8 éves kislányra..az apja persze hogy szereti és te meg a kislány vagytok az életében a legfontosabb nők,persze hogy hasonlít,de ezmiatt ne érezd rosszul magad :)
2010. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Mond el neki, hogyan érzel. És kérdezd meg, ha a lánya ilyen tökéletes, te minek vagy?Neked ugyanúgy jár a bíztatás és a dícséret.
2010. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan én is így érezném magam,hogy alázd le erősen a párod!
2010. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
bocs:úgyhogy alázd le....
2010. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt tönkre mehet a kapcsolatotok szerintem. Nem a nyolc éves kislány miatt, hanem a pasid miatt. Ahogy olvastam a soraidat, nekem valahogy az jött át, hogy a pasidnak van lóvéja, vannak lehetőségei, és valahogy te nem mellette vagy, (azonos szinten)hanem kicsit alatta, mögötte..Én nem biztos, hogy sokáig benne lennék egy ilyen kapcsolatban. Ezek a megalázó apró szurka-piszkák keserűek lehetnek nagyon, főleg úgy, hogy te tulajdonképpen büszke lennél/lehetnél magadra, hogy mit értél el, és honnan indultál.
2010. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Az jön le, hogy a pasi lóvés te meg ugye szegényebb családból... ezt az előzőekben is írta valaki. Nekem is a volt vőlegényem csinált ilyet. Én is csóró családból származom, ők meg tele voltak. Nem is volt jövője a kapcsolatnak. Mond el neki mit érzel, de nem lepődnék meg, ha nem értené. Nem a kislány a lényeg, hanem a párod hozzá állása.
2010. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Tönkreteheti bozony - és nem a kisláyny, hanem a párod, épp azért mert nem tudja értékelni azt, amit te egyedül elérsz, mivel neki az semmiség... különböző az értékrendetek, és ha ezt ő nem látja be, nem változtat, bizony gyötörni fog téged...
2010. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy menjen a fenébe. Neked sokkal nagyobb érdemeid vannak, mint a kislánynak lesznek valaha, hisz neki nem kell mindenért megküzdeni. (ezzel nem a gyereket szóltam le, csak aki magának "intézi" az életet, az gondolom, illetve tudom, hogy kicsit keményebb melo, mintha a feneked alá pakolnak mindent.)
2010. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!