Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik utat választanátok?...

Ti melyik utat választanátok? A férjetek külföldön, vagy visszamenni albérletbe?

Figyelt kérdés
Elég nagy anyagi sz@rban vagyunk,amiből csak a fent említett két úton tudnánk kimászni.Van két kisgyerek, akik élnek-halnak az apjukért.Ha kimenne külföldre, nekem nem lenne semmi segítségem, nagyszülők messze élnek.A férjem külföldi munkát választaná, de én inkább egyben a családot, mégha albérletben is.
2012. ápr. 12. 14:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Apák vajon írnak ide? Mi a fene játszódhat le egy apa fejében, hogy inkább kimegy külföldre,a kicsi lehet meg se ismeri ha hazajön, csak ne kelljen eladnia a házat és albérletben élnie?
2012. ápr. 12. 14:42
 12/18 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy mi megyünk. A férjem egyértelműen megmondta hogy vagy együtt, vagy sehogy. Az volt az ok, hogy nem akar lemaradni a lányunk életének fontos pillanatairól. Ha feláll a lányunk, megszólal, nem akar heteket várni hogy lássa. Ő akarja elvinni először állatkertbe, ki a parkba kacsát etetni, a Margit-szigetre. Tudni szeretné, mik a kedvenc ételei, mit nem eszik meg.

Az hozzátartozik az igazsághoz, hogy az ő apja egyáltalán nem foglalkozott vele és a testvérével

2012. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én a férjem apját nem is ismerem, szóval ez nálunk is egyezik.Kedves papa 2 éves kora óta nem látta a fiát.Pont ebből kiindulva nem értem a férjem.
2012. ápr. 12. 15:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmenne a férjem kulfoldre dolgozni, szerezne albérletet és kimenne a család is utánna.
2012. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

miert nem mesz a ferjeddel es viszed a gyerekeket??? Nem egy ismerosom koltozott ki kulfoldre 2-3 pici gyerekkel. Es eleg messzire Mo-rol. En is kulfodlre leptem 11 eve igaz egyedul. En nem valasztanam az alberletet, onnan nincs kiut es csak egy penztemeto. laktam albiban mikor kijottem ide, es alig vartam h sajatot vegyek. Ha te meg igy is meg ugyis otthon vagy a gyerekekkel akkor nem nem mindegy h ezt helyileg hol teszed? Mo-n vagy kulfoldon?

nem beszelve a gyerekeknek is jo mert pikk pakk megtanulnak egy masik nyelvet. Az en kislanyom ket nyelven beszel az o szintjen, es nagymaminak fordit... 2.5 eves. egy olayn elonyhoz jutnak a gyerekek es akkora lehetoseget adsz nekik evvel. szerintem batrake a szerencse.

2012. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

SZia..

3 éve csináljuk ezt,h kint a párom N.o.-ban

jó esetben 3hét de legtöbbször havonta jár haza.

Van egy 1 éves kislányunk ..nagyon nehéz,próbáltuk úgy h itthon dolgozik..van,hogy még most is tartoznak a bérével..szóval nem a luxus miatt ,hanem hogy egyáltalán megéljünk van kint.

Tervben van,hogy mi is kimegyünk hozzá de ,amig ennek nincs realitása addig minden erőmmel ápolom a kapcsolatunkat.

A babánk az apa fotójával játszik,mindenhol van róla kép...hangfelvétel...stb :)telefonon minden nap beszélünk és amikor apa hazajön,a kislányom,mint egy kis matrica ráragad az apukájára és csak vele mindent:)

Nagyon szeretjük egymást hiányzik nagyon de most a kell nagyúr!

Én is teljesen magam vagyok a gyerekkel..szó szerint senkim nincs a közelemben akire számithatnék:(

Előbb utóbb a pénztelenség is kikezdheti a kapcsolatot sajnos:(

Remélem dűlőre juttok...szerintem menni kell,sajnos ez az "ország" most a saját népét elüldözi...

2012. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok.Egyelőre még tépelődünk rajta, bár a férjem elkezdett lehetőségeket keresni külföldön, valamint gondolkozom a családi kitelepülésen is.
2012. ápr. 13. 09:29
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én párom kiment.Nagyon megbántuk.Feladta az itthoni munkahelyét.Kimenni nem tudunk,mert egy kereset ott nem elég.Egyedül vagyok két gyerekkel.Ő is belepusztul.Már a pénzre se tudok ránézni amit ott keres.

Ha rám hallgatsz ha bármi más lehetőség van maradjatok együtt!Nekünk nem ér ennyit a pénz.Remélem minél előbb haza tud jönni!

2012. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!