Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mindegyikének főleg...

A férfiak mindegyikének főleg a kedves, bájos, mosolygós nők kellenek?

Figyelt kérdés

Sajnos a fentebb leírtak nem vonatkoznak rám. Vagyis elsőre tuti nem ez jön le az embereknek. Nem vigyorgok állandóan mint egy tejbetök, szóval nem az a "hűű de életvidám ez a lány" fajta vagyok. Előző páromat nem zavarta, ő megismert és tudta, hogy attól, hogy nem mosolygok ha kell ha nem még éppen elég kedves vagyok. A randizós dolgok ezért is nem bejövősek, mert ott biztos nem nyerném el senki tetszését. Általában a férfiak úgy szeretnek belém, hogy hosszú hónapokon át beszélgetünk, majd utána közlik a szándékukat. A két komoly kapcsolatom is innen volt. Egyik az egyetemről, 2 éven át voltunk csak csoporttársak mikor kifejtette nekem, hogy megkedvelt és belém szeretett, a másik pedig a munkahelyemen történt fél év után.

Valaki nem jár hasonló cipőben? Hol lehetne megtalálnom az új párom? Vagy várjam, hogy megint sok idő után valaki kiismerjen és egymásba szeressünk?



2012. ápr. 13. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Van akinek inkább az introvertáltak jönnek be, általában magukhoz hasonlót keresnek az emberek.
2012. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ha emellett nem panaszkodsz állandóan akkor nincs baj.:D Mármint hányingert kapok az olyan emberektől aki mindig mindenben megtalálják a belekötni valót és csak úgy sugárzik belőle a negatívság és egy idő után neked is rossz kedved lesz.
2012. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az én párom mindig kiszúrja magának a legszürbébb csendes lányokat,akiket én észre se vennék, ha nem tüntetné ki őket a figyelmével.

és minden haverja ilyen. szürke legyen, csendes, mosolygós a nő,az már nyerő.

ő és minden haverja komoly, hűséges kapcsolat párti, aki nem így van, az szánalmasan kilóg a sorból.

és volt, hogy kiröhögték azt a nőt, akit láttak egyszer az utcán ment és a kocsik üvegében nézte magát.

szóval a ki vagyok, mi vagyok nőket csak sajnálják.

2012. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem panaszkodok, épp ezaz

hogy amúgy kedves vagyok, nagyon szeretek segíteni embereken és nagyon is tudom őket szeretni

csak elsőre talán nem ez jön le

:) köszi a válaszokat

2012. ápr. 13. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
amúgy én is hasonló vagyok, és nekem sem megy annyira az ismerkedés, pont ezért, mert nem azt látják, h milyen életvidám vagyok meg minden..pedig minden jót elmondanak, aranyos kedves szép, de csak egy idő után..ezért megy nehezen nekem is az ismerkedés. egyszerűen nem mernek velem kezdeni, mert nem ez jön le. mondjuk ez hangulatfüggő is. van amikor fülig ér a szám, van amikor tiszta komoly vagyok..próbálj meg kicsit változtatni, tudom, h vicc, hogy ezt most én mondom..én sem szeretek megnyílni idegenek előtt, inkább megtartom magamnak a véleményem. sokszor pedig jobban észreveszik az embert, ha többet beszél, vagy jobban kimondja a véleményét..
2012. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hadd kérdjem meg, és mi lett a két kedves fiúval, akik beléd szerettek?

2012. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem minden férfinek, de a legtöbbnek igen. Csak a mazochistáknak kellene egy depressziós, vagy házisárkány, vagy egy sunyi alattomos, netán kétszínű nő.


Türelem tornaterem! A szerelmet nem lehet sürgetni, ha türelmetlen vagy, akkor sem tehetsz mást, mint vársz. Hogy hol? Itt, vagy egész máshol. Valahol, ahol nem számítasz rá.

2012. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ezen múlik. A másik oldalnak se könnyebb. Én pont az ellentéted vagyok, mindig mosolygok, mindig kedves vagyok mindenkivel, elcsacsog, jó annyira nem csacsogok, csak ha olyanom van. De mondhatjuk, hogy én vagyok a mindig mosolygós lány. Aki ráadásul alacsony és vékony, szóval a "pici aranyos vigyorgós". Ettől nem könnyebb ismerkedni. Legalábbis párkapcsolat céljából nem. Egyrészt ha tetszik valaki nemigazán számít jelnek ha rámosolygok, mert mindenkire mosolygok. Másrészt általáában 2 véglet van. Az egyik, aki azt hiszi azért vagyok vele kedves és mosolygós, mert akarok valamit, közben meg csak ilyen az alaptermészetem. A másik, aki belecsöppen a társaságba pl új kolléga, bejön nekem, próbálok segíteni neki, kedves lenni, hátha veszi a lapot és kezdeményez, de ő látja hogy mással is kedves vagyok és úgy van vele, hogy akkor ez a vele szembeni is biztos csak az általános kedvességem és kész, nem jelent semmit.

Nem hiszem, hogy ezzel sokat segítettem, csak azt akartam mondani, hogy senkinek sincs egyszerű dolga. Ahhoz hogy kialakuljon valami ismerkedni kell és kell egy kis idő, hogy a másik meglássa benned azt ami majd hozzád vonzza. Csak ne legyél türelmetlen:)

2012. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

" Nem minden férfinek, de a legtöbbnek igen. Csak a mazochistáknak kellene egy depressziós, vagy házisárkány, vagy egy sunyi alattomos, netán kétszínű nő. "


na te is megértetted a mondanivalóm... nem vagyok depressziós, házisárkány főleg nem, de nehezebben nyílok meg, akinek megnyílok annak viszont nagyon sok midnent megteszek


egyikőtök kérdezte mi lett a két fiúval

az esővel elváltak útjaink, teljesen másfele mentünk tovább és tulajdonképpen nem egyeztek a céljaink, így szétmentünk, a másodikkal valamiért nem illettünk össze sajnos, de vele több éven át együtt voltam

a helyzet az, hogy a mai napig keres, mert nem tud elszakadni tőlem, pedig célszerűbb lenne neki

2012. ápr. 13. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!