Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak ilyen jó színészek?

A férfiak ilyen jó színészek?

Figyelt kérdés
Itt ahogy olvasom a kérdéseket, szinte mindenhol csak 1-2 gyerek után, tehát évek múlva derül ki, hogy a férfi igazából milyen. Pl. agresszív, nemtörődöm, zsarnok, uralkodó, kihasználja a másikat, iszik, verekszik, ő akarja beosztani a közös pénzt is, a feleségét csak dísztárgynak tartja, elsők a haverok, stb. Ilyen jól meg tudják játszani magukat? Vagy nem figyelünk rá eléggé, mert még tart a lila köd? Én nem tudom, mert az én kapcsolataimban legfeljebb 2 hónap kellett ahhoz, hogy kimutassa a valódi énjét, tovább nem tudták megjátszani magukat.
2012. ápr. 2. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
A szerelem vak! -> Nem hallottad még?!?
2012. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Én inkább a nőkről gondolom, hogy irtó jó színészek, ha "el kell adniuk magukat", de aztán két hét is elég, hogy kimutassák a foguk fehérjét.
2012. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nem arról van szó, hogy sok a béna nő aki nem képes kiismerni a pasiját. Kiismerik. Csakhogy teljesen más egy férfi amíg csak ketten vagytok, és más amikor már 1-2 gyerek is van. A gyerekek előtt nem tudhatod pontosan, hogy fog megváltozni a férfi, hogy fogja bírni a gyerekekkel való fáradtságot, azt, hogy már nem mehetnek együtt bulizni olyan gyakran, hogy nem alhat a párjával délelőtt 10-ig, hogy drága a pelenka és nem jut mindenre amire azelőtt igen, stb. Nagyon megváltozik gyerekek után az élet, és hogy a férfi ezt a változást hogyan viseli, azt előtte maximum sejtheted
2012. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké, azt nem tudhatjuk, milyen lesz a gyerek után. De sok olyat is lehet itt olvasni, hogy még nincs gyerek, csak már évek óta együtt vannak, és mégis megváltozik, általában negatív irányba. Ilyen helyzetben nem a gyerek változtatta meg.
2012. ápr. 2. 14:25
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Csak a nők szemet hunynak egyrészt, másrészt meg azt hiszik, majd a pasi megváltozik, a gyerek megváltoztatja, stb. Aztán először még a nőnek van munkája, sokat nem találkoznak, de ha otthon van, sok férfi szemében értéktelenedik, mert nem keres pénzt. Ugye, a házimunka, gyereknevelés nem munka...

Nem hiszem, hogy kizárólag a férfiakban van a hiba.

2012. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A másik, hogy ismered a mondást, miszerint a nők házisarkanyok lesznek a házasság után.... És a férfiak mik lesznek? Meg kellene kérdezni a gyereket szült nőket, hogy hány százalékukkal viselkedik ugyanúgy a párja a gyerekek után, mint előtte? Én azt vettem észre, hogy a férfiak nagy része (tisztelet a kivételnek) nem fektet annyi energiát a párjával való kapcsolatba, mint a gyerekek megjelenése előtt. A gyerekes nő már nem nagyon ugrálhat, biztos pont, nyugi van. Az én párom a gyerekek előtt nagyon sokat foglalkozott velem, közös életünk volt. Gyerekek után? Egyáltalán nem törekszik arra, hogy barátok is legyünk a kapcsolatunkban, baráti programokkal, beszélgetésekkel. Mert én már itt vagyok, megvagyok, nem kell élvezetes randikkal elkápráztatnia. Azt hiszed a gyerekek előtt nem ismertem meg jól? Dehogynem! De egyrészt a gyerekek màs életformát , több türelmet, nehezebb idobeosztást, penzbeosztást igényelnek, és ezek más oldalát hozzák ki a férfinek, amit addig nem ismertél, nem ismerhettél, mert nem volt az adott kényszerítő szituàció! Tudod, mint a túlélő műsorokban , a szereplők kellene ott mutatkozik meg igazán. Nem az édeskettes hétköznapokban. A másik meg, mondom, nem érzik, hogy meg kell mutatni a nőnek, milyen jó és érdekes is velem az élet, mert 2 gyerekkel nem nagy kunszt megtartani.

Ezért utálom az olyan hozzászólásokat bizonyos problémáknál, hogy "minek szültél az ilyennek gyereket, te hüle?" Na, minek? Mert gyerek előtt másként viselkedett.

2012. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért még hozzátenném, hogy természetesen a nőnek is erő- és jellempróba a gyerekek utáni élet, belőle is kihozta a "sárkányt" a szituáció! Nem csak a férfiakból. Valószínűleg sokkal tudatosabban kellene felkészülni előtte már a várható nehézségekre, és tudatosan szervezni az életet a megváltozott szituációban is a közös örömökre!
2012. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"de ha otthon van, sok férfi szemében értéktelenedik,"

Ezt sajnos már én is észrevettem.


De azt még mindig nem értem, hogy ha nincs gyerek, akkor mitől változik meg. Nekem nincs gyerekem, mégis kiderült pár hónap után, hogy nem olyan az a férfi, mint amilyennek az elején mutatta magát. De ahhoz, hogy kiderüljön nem kellettek évek. Azt, hogy zsarnok, vagy agresszív azt hogyan lehet eltitkolni évekig?

2012. ápr. 2. 14:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem mindenki változik,csak nem vesszük észre magunkon.A családalapítással jön jónéhány "kellemes teher" a nyakunkba és ezt a férfiak nehezebben viselik.Mindemellett a mai világba állandó stresszt okoz,hogy megtartsuk a munkahelyünket,megfeleljünk a munkahelyi elvárásoknak.Van,aki ezt nem nagyon tudja kezelni és kihat az egész életterére.Azt látja megoldásnak,ha minél messzebb vagy többször ki tud zökkeni az állandó mókuskerékből.

Jah,és egy másik nagyon fontos információ ezzel kapcsolatban,akit életed párjaként szeretsz,az tud a legjobban feldühíteni azzal,ha megbánt,elárul vagy hazudsz neki.Mert általában ilyesmi okok állnak az ivás,verés,örökös haverozások hátterében.

2012. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az agresszív emberek remekül tudják titkolni, hogy milyenek valójában,akár évekig. Elérik, hogy a másik érzelmileg vagy anyagilag függjön tőlük és csak utána mutatják meg az igazi arcukat. Az ilyen emberek általában eleve instabil érzelmi világgal rendelkező párt választanak, mert az könnyű préda. A verésre nincsen ok. Ha valaki hajlamos rá akkor a másik lehet egy földre szállt angyal akkor is bántani fogja, főleg ha ezt látta családi példának.
2012. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!