Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha megszeret a fiam (9...

Valaha megszeret a fiam (9 éves)? Vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

Elég ellenséges, nem nagyon akar hozzánk jönni. Egyáltalán nem alszik itt, nem is erőltetem, tudom az sem jó. Bármivel próbálok a kedvében járni, elfogadja és úgymond továbbáll. Sem a kistestvérét, sem a páromat nem fogadja el, nem köszön nekik. A párom sosem bántotta sőt, süt-főz Neki, játszott Vele, amikor itt volt. Tegnap kikerült az utcán amikor észrevett minket, pedig előző nap együtt voltunk ebédelni,játszóházban.

Nem én hagytam el őt, a volt feleségem döntött más férfi mellett.

Bármit teszek az nem jó,kevés és le van degradálva.

Van remény a szeretetre vagy a fiam teljesen közönbös irántam?


2009. jún. 19. 06:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Még valamit! A válás miértjéről sosem beszéltem Neki. Sosem szídom az anyját, meg sem említem. Amikor beszélgetni próbálok Vele, bármilyen témában tőmondatokban felel, vagy meg sem hallgat,terel.
2009. jún. 19. 15:20
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
mond el neki hogy a z anyja miatt mentetek szét. ezt tudnia kell már ilyen idős korban megérti
2009. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!