Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként ti mit szólnátok...

Szülőként ti mit szólnátok ahhoz, ha a 18 éves lányotok bejelentené, hogy van egy párja, aki 26 évvel idősebb nála?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én vagyok a lány ebben a helyzetben, és nem merem elmondani a szüleimnek ezt. :)

2012. ápr. 14. 21:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
74%

"Nem a szex miatt vagyunk együtt,"


nem hát:-)))

hanem azért mert közös társaságban forogtok, közös jövőtök van gyermekáldással egybekötve, és közös témák mint pl. politika, gazdasági helyzet, közélet, stb...

hahaha:-)))

2012. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ez nagy korkülönbség, de vannak pozitív példák is ilyen kapcsolatokról, és 7-es válaszoló, neked külön köszi a kimerítő választ, és értem is amit mondasz, de én tényleg vele képzelem el a jövőt és ő is velem.
2012. ápr. 14. 21:58
 13/66 anonim ***** válasza:
84%

Most komolyan..Te hogy gondolod ezt??

18 éves vagy,a pasas ha 26 évvel idősebb akkor ő most 44 éves férfi.

Kérdés:

1.A pasasnak nincs családja? Nem nős nincs gyereke?

2.Ha eddig agglegény volt,akkor hogyhogy most nősülni akarna,élni akarna egy kislánnyal?

És te?? Mit csinálsz 10 év múlva?Te 28 éves fiatal nő leszel a párod meg 54 éves.Milyen közös programotok lesz akkor??

Vagy menjünk tovább.Te 38 éves nő leszel.A párod 64 éves papa lesz.Mi lesz a program?? Esetleg ha betegeskedik akkor cseréled a pelenkát alatta??De menjünk tovább.Te 48 éves nő leszel,a párod 74 éves.Sokan azt fogják hinni,hogy az apukáddal sétálsz..

2012. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
72%

Hát, ha nem akarod ,hogy infarktust kapjanak, akkor ne is mondd el nekik...

Amúgy,ha már neked nincs eszed,és "PÁROD"nak nevezel egy 44 éves apádkorabeli férfit,hát...legalább neki lenne esze...

Én 43 éves nő vagyok, a férjem 44 és a lányunk 19 éves.

Lenne egy -két szavam ahhoz az emberhez is ,ha az én lányom lennél...

2012. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Sok közös témánk van, rengeteget beszélgetünk egymással, tehát nem csak a szexről szól a kapcsolatunk, van közös jövőképünk is, és egyáltalán nem nős, én vagyok a párja.
2012. ápr. 14. 22:01
 16/66 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező: jó pár év tapasztalattal a hátam mögött azt mondom: nem kell elhinni mindent amit egy ilyen korú férfi nálánál jóval fiatalabb pipnek mond. Halál naiv vagy és Ő ezt jól tudja. Te elképzeled vele a jövődet Ő meg elképzeli holnap hogyan dönt meg.

Ne légy buta, azt mondja amit hallani akarsz....

Legyen már egy kis eszed.

2012. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
71%

én azért nem enném meg a kalapom hogy nincs senkije....

hivahtod bármikor? Mikor találkoztok? este mit csinál? gondolom Te otthon laksz. Vesd fel hogy hozzáköltöznél és figyeld az arcát:-)

2012. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
65%

44 éves agglegény nem ok nélkül agglegény.

Én szégyellném nagyon ha a lányom idősebb pasassal élne mint az apja mint az én férjem..

2012. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ismerős ez a kérdés. Nem írtad már le a héten??? Akkor is hasonló reakciók jöttek, te meg mindenkit győzködtél, hogy ez a tökéletes kapcsolat!
2012. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
65%
Ébredj már királylány! Ez a pasi nem szeret! Csak egy lyuk vagy számára és nem fog sokáig tartani! Hogy lehetsz ennyire naív?
2012. ápr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!