Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként ti mit szólnátok...

Szülőként ti mit szólnátok ahhoz, ha a 18 éves lányotok bejelentené, hogy van egy párja, aki 26 évvel idősebb nála?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én vagyok a lány ebben a helyzetben, és nem merem elmondani a szüleimnek ezt. :)

2012. ápr. 14. 21:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
82%

Nekem erről egy vicc jut eszembe

Lány mondja (L) - szeretjük egymást,hiába van 30 év köztünk

Férfi mondja(F)- jó pipi

L:- van közös programunk

F:- de jó,megint szexelünk

L: Van közös témánk,Pl: a zene

F:- dugtál már zongorán?

2012. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 A kérdező kommentje:
Nem, gyereke sincs, és fiatalos, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni...szerintem. Pl. ott van az Ernyei Béla. (Mielőtt ebbe valaki belekötne, szinte soha nem nézek tv-t, nem onnan veszem a példát, csak most hirtelen ő jutott eszembe.)
2012. ápr. 14. 22:07
 23/66 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es! :)

Én megenném a kalapom, hogy nincs senkije. :) Bármikor hívhatom, amikor nem dolgozik, bármikor tudunk találkozni.

És nem tettem fel még ilyen jellegű kérdést ezen az oldalon.

2012. ápr. 14. 22:11
 24/66 A kérdező kommentje:
És 21-es, jó vicc, de ő egyáltalán nem ilyen. :)
2012. ápr. 14. 22:12
 25/66 anonim ***** válasza:
73%

Én egy kicsit sajnállak.


20/L

2012. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
És még valami: ha kérhetem, most már magára a kérdésre koncentráljon, aki még válaszol, ne arra hogy jó-e vagy sem ez a kapcsolat. Köszi! :)
2012. ápr. 14. 22:17
 27/66 anonim ***** válasza:
90%
nem lehet kettéválasztani a kettőt, hiszen pont az a kérdés, hogy mit szólnánk hozzá. :) szerintem te is sejtetted,hogy nem lesznek pozitív válaszok és ha józan ésszel, úgy igazán őszintén elgondolkozol az egészen....nos... talán neked is leesik, hogy ez nem éppen egy általános dolog. És talán nem véletlen.
2012. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van kedves utolsó, és elgondolkoztam már ezen józan ésszel, tudom hogy nem általános dolog, de én mégis egy ilyen kapcsolatban vagyok benne, egyébként hallottam már olyan családról, ahol teljesen elfogadóak voltak a szülők, szóval ilyen is van.
2012. ápr. 14. 22:31
 29/66 anonim ***** válasza:
71%

Szeretnék segíteni!

Én 18 voltam a párom 37.Vállaltuk!A családom kiakadt,de ezzel előidézték a Romeó és Júlia szindrómát.(van ilyen pszihológiai kifejezés)Rögtön összeköltöztünk később összeházasodtunk.11 évig tartott.

Az a baj,hogy hiába éreztem,h nem jó nekem ez a kapcsolat nem mertem vagy inkább szégyeltem volna kilépni belőle,m mindenki azt mondja láttam előre.

A férjem48 most egy 21 éves lánnyal jár,olyan helyzetben vannak mint Ti nem tudják a szülők én meg nem szólok nekik,mert tudom annál tovább tart

2012. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
59%

Én 20 éves vagyok még csak, tehát nincs 18 éves lányom. Elég toleráns és fiatalos anyuka szeretnék majd lenni, de azt hiszem ezt már nem tudnám tolerálni. Pár év, 5-6, még beleférne. De 26 már nem. Ott már komolyan elronthattak valamit a szüleid. A leendő apukajelölt sem tolerálná a dolgot. Ebben biztos vagyok. Óriási csalódást okozol ezzel a szüleidnek.

Mióta vagytok egyáltalán együtt?

De ne reménykedj, nem fog sokáig tartani. Még pár hónap és talál magának egy újabb fiatal lányt, akit elvarázsol. Valószínűleg gazdag, tehetős pasiról lehet szó. A buta lánykák meg benyalják, hogy majd vesz neki ruhákat, kocsival cipeli ide-oda... Gondolom te is hasonlóan bekajáltad a dolgokat.

Most 44 éves, szerinted 18 éves kora óta hány csajjal hitette el, hogy igen melletted maradok, szeretlek, veled akarom leélni az életedet? Szerintem rengeteggel..

Anyukád remélem lekever neked két akkorát, hogy utána eszedbe nem jut jó ideig pasizni, nemhogy a 'pótapukáddal' találkozgatni.

2012. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!