Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőként ti mit szólnátok...

Szülőként ti mit szólnátok ahhoz, ha a 18 éves lányotok bejelentené, hogy van egy párja, aki 26 évvel idősebb nála?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én vagyok a lány ebben a helyzetben, és nem merem elmondani a szüleimnek ezt. :)

2012. ápr. 14. 21:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
53%
Még az előző vagyok. Amúgy nem lenne jobb, egy fiatal, ereje teljében lévő férfival a szex, mint egy már öregedő, gyorsan kifáradó, csak 1-2 menetet bíró bácsival?
2012. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is, szóval akkor szerinted ne avassam be a szülőket ebbe? Mert én most úgy érzem, hogy nem kellene, ezért is tettem fel itt ezt a kérdést, hogy lássam más szülők mit gondolnak erről. Viszont idővel, amikor már összeköltözésről lesz szó stb., akkor már szinte elkerülhetetlen lesz hogy megtudják ki a párom.
2012. ápr. 14. 22:46
 33/66 anonim ***** válasza:
70%
Legszívesebben azt mondanám lépj ki belőle,de nem hiszel egy idegennek és lehet,hogy szereted is,de minden előttem szólónak igaza van(sajnos).És az én férjem is jó ember és rengeteg minden jó volt vele,de úgy éreztem ő már csak élvezni akarja az életet miközben én többre vágyok.És ez az elején nem látszott.Ha benne maradsz (de túl sokáig ne tedd) vedd észre,h ő irányít és tudja mit mikor kell mondani.Írj ha segíthetek.
2012. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:
30-as válaszoló: ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nem a pénzéért vagyok vele, hanem mert szeretem. És nem vagyok egy olyan lány, aki elvárja hogy a párja eltartsa.
2012. ápr. 14. 22:51
 35/66 A kérdező kommentje:
Tudom hogy szeret engem, nem azt mondja amit hallani akarok, azt észrevenném, mert elég jól ismerjük már egymást ahhoz.
2012. ápr. 14. 22:55
 36/66 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 29,33 válaszoló.Mi is szeretük egymást ő is engem! és ugyanezt mondtam.Hanem majd ha ilyen "öreg"29 leszel rájösz mennyi mindent másként láttál mint később.Sajnos nem lesz hatása a válaszainknak,de annyit talán meg tudsz fogadni,h ne hozz életre szóló döntést miatta (összeköltözés...ilyesmi)És ne őt válaszd a szüleid helyett,mert pasi sok van(ennél jobb is)szülő csak 1.És ne hogy azt hidd,h te vagy az a szerencsés aki rögtön megtalálta az igazit.Nem sok pasival járhattál még:(
2012. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
82%

Beülnék a platós Jeepbe, vinnék egy sörétes puskát, ásót, lapátot, pár négyzetméter fóliát, baltát és pár fekete szemetes zsákot, majd felkeresném az illetőt...


Elhiszem, hogy kib@szott érettnek, mindent tudónak és felnőttnek hiszed magad 18 évesen, de hidd el, hogy a többieknek igaza van, és felesleges ezzel a "bácsival" hosszútávra tervezned. Csak egy strigula leszel, a sok naiv fiatal p*csa között, akiket szintén be lehet bolondítani a standard mézesmadzaggal. Azt hiszi a csóka, hogy attól lesz ő a Jani, hogy 44 évesen tizenéveseket k*rogat, mert mást nem tud felmutatni "eredményként" az életében, mert egy utolsó kis vesztes sz@rházi.

De biztos ti vagytok a kivételek, mert a ti szerelmetek olyan tiszta, mint a hegyi patak, és a kb. 30 válaszoló pedig hülye és csak rosszat akar...

2012. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
66%

Milyen koncerten voltatok eddig együtt Tokyo Hotelen vagy Demjén Rózsin?

Family Gayt vagy Heti hetest nézitek együtt?

Cseréltetek már könyvet ő olvassa az Alkonyatot te az Oroszlánkölyköket.

2012. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként tényleg nagyon idegesítő, hogy azt hiszed, te már mindent tudsz. Értsd már meg, egy vagy neki a sok közül.
2012. ápr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
56%

A szerelembe vagy szerelmes.Ebben a korban ez megesik csak az a baj,hogy ez a kapcsolat mély nyomot hagy majd benned és a szüleidben is.

Beszéltetek már arról,hogy egyszer Te majd gyereket akarsz?Most még távolinak tűnik,de egyszer azt fogod érezni megszakad a szíved,ha nem leszel anya.És addigra lesz egy nyugdíjjas korú férjed is.Vagy azt gondolod Ti örökké együtt lesztek?Ha igen,csukd be a mesekönyved.Mennek tönkre kapcsolatok 10,20,30 év után is.

2012. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!