Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a vágy, hogy a férjem...

Mi ez a vágy, hogy a férjem feküdjön le mással?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, még majdnem 1 évig, mire hazajön. Gyerekünk nincs. Visszatérő gondolat, hogy azt akarom, feküdjön le kint valakivel. Miért lehet? Jó házasságunk van, nagyon szeretem, és a szexuális életünkkel is minden rendben. Megcsalás egyikünk részéről sem történt. Nem értem magam, neki pedig nem beszéltem erről az érzésről.

2012. ápr. 15. 23:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a lelked mélyén tudod, túl sok az az 1 év, hogy addig kibírja szex nélkül és így, hogy lényegében bemagyarázod magadnak, hogy csaljon meg, nem marad benned aggodalom, hogy vajon megteszi-e? Mert hát ezzel lényegében engedélyt adták neki, ha csak tudat alatt is.
2012. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hát egy távkapcsolatot nem neveznék túl tökéletes helyzetnek, de ebben is van azért valami, nagyon egy rezgésen vagyunk, szerelmesen.

Hülyék a nők? Komolyan.

2012. ápr. 16. 00:17
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
Ha engem kérdezel, szerintem tök hülyék :)) Én nem szoktam hisztizni, drámázni, nyafogni, de amint beleszeretek egy pasiba, és minden jól megy, akkor konkrétan vissza kell fognom magam, hogy ne sértődjek meg mindenen és ne csináljak minden apróságból drámát. Szerintem azért van, mert a férfiak nem jellemzően mondják ki, hogy mennyire szeretnek és mennyire fontosak vagyunk számukra, nekem személy szerint ezt hiányzik, és ezt próbálnám elérni a drámával. De visszafogom magam :D
2012. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Sok az 1 év, de kibírja, kibírjuk szex nélkül, bár amikor jön haza 1 hétre, pár hónapot biztos bepótolunk e téren is.

Érdekes ez a tudat alatti engedélyes dolog is, eszembe sem jutott, mint magyarázat (de talán nem is félek attól, hogy bekövetkezik - csak akarom?)...

2012. ápr. 16. 00:26
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen, kell a dráma. Biztos van ennek valami lélektani magyarázata.
2012. ápr. 16. 00:27
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos van benne valami...

Az én kihűlt ,unalmas,23 éve tartó házasságomat mentette meg az,hogy a férjem félrelépett.

Azt gondolom ,nem kell mondani, mekkora fájdalom volt...bár különböző stációkon mentem át először.

Tulajdonképpen ekkor jöttem rá, hogy még szeretem...Közrejátszott a tudat,hogy más nőnek is kellhet(sajnos ez van).

A drámán túl felpezsdült a sz. életünk,és 43 évesen, most jobban élvezem,mint huszonévesen...

Szex közben néha bevillan,hogy más nővel van, de ez ilyenkor még jobban izgalomba hoz,bármennyire fájdalmas is belegondolni.

Szóval a nő megfejthetetlen,ez igaz...

De nálunk,hála az égnek jól sült el...:)

2012. ápr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mazochista vagy
2012. ápr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24%
dilis nők.....
2012. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
vagy azért akarnád hogy mivel te így "engedélyt" adnál erre a lelked megnyugtatnád ha esetleg anélkül tenné meg hogy nem volt erről szó.
2012. ápr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

A harmonikus kapcsolat jó, de unalmas.


Azok a párok ahol minden a lehető legnagyobb rendbe van előbb utóbb félrelépnek. A jót is meg lehet unni. Míg ha valami probléma van az felpezsdíti kissé a kapcsolatot.

2012. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!