Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságkötéskor beírtuk,...

Házasságkötéskor beírtuk, hogy férjem nevét viselik a leendő gyerekek. Lehet ezen módosítani?

Figyelt kérdés
Nemrég gondolkodtam azon, hogy nekem nincs tesóm, és így nincs aki továbbvinné apukám nevét, férjemnek meg van egy öccse. Eddig született egy lányunk, de szeretném, ha legközelebb fiunk lenne, az én nevemet kaphatná, vagy duplán, a férjemével, de ebben a duplázásban nem vagyok biztos, mert ha majd megnősül, ez biztosan gondot okozna a leendő feleségénél:) Lehetséges ezt megvalósítani, hogy nem ugyanaz lenne a közös gyerekeink vezetékneve?
2009. jún. 20. 01:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Úgy variálhatod, ahogy akarod, DE a gyerekeket ugyanazzal a vezetéknévvel kell ellátni.
2009. jún. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!