Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell elérni egy pasinál...

Hogyan kell elérni egy pasinál hogy harcoljon, vagy nyomuljon érted? Mit kell tennie a nőnek?

Figyelt kérdés
Sok nő ismerősöm van akinél azt tapasztalom hogy a férfivel akivel randiznak el viszi őket vacsizni,ide-oda,moziba ,vagy más városba pihenni!Engem meg soha senki nem akar,max egy kávéra ülünk be vagy sétálunk egyet.Hogyan érjem el hogy én is érezzem hogy egy pasi harcol értem vagy lássam rajta hogy el akarja nyerni a kegyeim?Mit kell tennie egy nőnek?
2012. ápr. 19. 18:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem a pénzen van a hangsúly,hanem hogy mit kell tennie egy nőnek hogy a férfi teperjen utána?Én csak azt írom amit látok,nem tapasztalom milyen egy pénzes pasi.
2012. ápr. 19. 19:25
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
de persze azt elvárja hogy kűzdjé érte,de amikor arról enne szó,hogy éppen sza,ban vagy,ő 1enne az aki faképnél hagyna,nekem van egy haverom,ilyen gondo1kodású barátnője volt,egyfo1ytában e1várta a kűzdést,de persze szeretet nem kapot semmi a lánytó1,amikor történt egy autó balesete akkor a lány szépen szakított ve1e!És már 1 hét múlva mássa1 dugatta magát!Megérte érte kűzdeni biztos 5 éven keresztű1,miközben az e1ső gondná1 faképné1 hagyta
2012. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%
Miért szerinted a vacsi nem pénzbe kerü1 meg mondjuk egy más városba ve11nesezni?az ingyen van igaz?
2012. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
Egy romantikus séta 3 gombóc fagyiva1 a kezedben az erdőben az már nem e1ég mi?
2012. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként hogy a kérdésedre is válaszó1jak,ha nem izgattad fe1 és nem ke11tetted fe1 az érdek1ődését akkor hiába erő1ködsz és vársz küzdést,de hogy még tovább menjek,kicsit 1egyé1 titokzatos és ne add ki magad te1jessen,nekem ez a taktika még rona nőkné1 is beszokott vá11ni,vagy is tudnak ve1e hatást ke1teni,de amikor megkapom akkor rá is jövök hogy annyira nem is jó nő,ezt tú1zásba sem ke11 vinni,mert ha tú1zásba viszed akkor utánna ha köze1ebbi és kicsit szeretet te1jesebb kapcso1atot szeretné1,akkor a férfi 1ehet hogy arra viszont már nem 1esz vevő,szóva1 azért tú1zásba sem ke11 esni,szépen cspegtetni azért a kis juta1om fa1atokat
2012. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak a választ aki fel fogta mit akarok ebből kihozni.
2012. ápr. 19. 19:38
 17/21 anonim ***** válasza:

olyan pasit kell választani, aki jobban odavan érted, mint te őérte. így gyerekjáték lesz.

az én barátom kérés és hisztizés nélkül elvisz wellnesselni, kirándulni, kajálni. úgy, hogy egyáltalán nem várom el tőle, mi több néha kicsit kellemetlen is, h így elhalmoz, én meg csóró vagyok. persze érzelmekben és törődésben visszaadom ezt neki, de én nem tudnék kifizetni egy 50ezres hétvégét...


minden a választáson múlik. akinek nem jössz be annyira, h teperjen, azzal csinálhatsz akármit, magasról tesz rád. a lényeg, h olyan pasival ismerkedj, akinek te tetszel, és nem ő neked. mmint külsőleg. a belső az nagyon fontos.

2012. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

olyan pasit kell választani, aki jobban odavan érted, mint te őérte. így gyerekjáték lesz.



és ennek így mi értelme van úgy még is?

akkor egyél nagy lány ha ezt egy olyan pasival teszed meg akiért te is oda vagy,na akkor vagy beevaó csajszi

2012. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy sokan totál nem értitek a kérdést. Nem az kell, hogy drága nyaklánc a nyakba, fullos kocsi a s*gg alá és mehetünk, hanem ha már tényleg érdekli a csaj, akkor tegyen ki magáért és mutassa is ki. Én is gondolkodtam ezen, mert egy cipőben járunk :D Üzenem annak, aki azt írta, hogy nem is annyira jó az adott nő, akkor felmerül a kérdés, hogy miért hívta el egy randira? Totál nincs értelme ennek szerintem...
2012. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%

egyfolytában éreztetni vele, hogy simán dobod,ha úgy tartja kedved.

soha ne bízzon benned, vedd el az összes önbizalmát, akkor azt érzik nélküled élni sem tudnak, meg nem kellenének senkinek.

nos akkor tepernek.

2012. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!