Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ablakos feleségek! Hogy...

Ablakos feleségek! Hogy bírjátok a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Tavasztól őszig nagy hajtás van, van hogy 5:30tól este 10ig dolgozik. Szerencsére hetelni nem jár, minden éjjel itthon alszik.

Ti hogy viselitek? Én nagyon nehezen. :(

Tudom, hogy ezt vállaltam, de azt hittem bírni fogom.

A héten még vasárnap is dolgozik. Nyáron jól keres, de télen majdnem éhen halunk, mert alig van munka.


2012. ápr. 19. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

csináltassatok egy megtakarítási számlát, amire a hajtós szezonban minden hónapban utaltok 50 rugót. a többit meg megérdemli, költse el. már ha marad.

így télen sem kopik fel az állatok. ha van gyerek, akkor pláne nagyon felelőtlen, tuti elbeszélgetnék vele, hogy ezt mégis hogy gondolja.


világ életemben kevés volt a fizum, most azért tanulok, hogy később jobb legyen. de a kevésből mindig félretettem egy kicsit, h sose legyek pénzszűkében.

persze ez pénzügyi kultúra kérdése.

2012. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Ki az a szerencsétlen ostoba liba aki pontozgat mindenkit lefelé egy ilyen kérdésnél? Mit pontozol lefelé az előző oldal válaszaiban te nyomoronc, már bocs mindenkitől a fogalmazásért?
2012. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam kérdezni, csak mindig törlik, mert megilletem egy két szóval még hozzá.
2012. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%

a baba bőrén nem fog látszani

állítólag a néger babák fehéren születnek, csak a szájuk lilás kicsit, később barnulnak be

2012. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
bocsi,nem ide akartam írni...
2012. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem keres jól, hogy 50 ezret félre tudjon rakni. Ha mindent kifizetünk + kaját leszámoljuk, marad kb 15 ezer. Max 20-25, ha van egy kis maszek. Ebből ruházkodni szoktunk, mert télen nincs miből.

Néha meg belefér egy este, hogy rendeljük a kaját.

2012. ápr. 20. 10:41
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki épít be mostanában fa ablakot, de sztem ugyanúgy azok építik be akik a műanyagot.
2012. ápr. 20. 10:42
 18/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok,csak védeném az egyik válaszolót.Én sem értettem először a kérdést.Az oké volt,hogy sokáig dolgozni,de nekem se esett le,hogy az ablakos a munkája.Bocsi,nem lehet mindenki IQ bajnok!
2012. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mennyit keres nyáron?
2012. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
600 ft-s órabérben van. A legtöbb amit eddig keresett az 140 E volt, de ebből lejön 20 E ft levonás.
2012. ápr. 21. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!