Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi az életed értelme?

Neked mi az életed értelme?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 00:33
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy megvalósítsam a céljaimat! Nincs annál jobb érzés, mint amikor sikerül valami olyat megvalósítani, amire nagyon vágytam. Ez akár egy nyelvvizsga, vagy az hogy végre csakis és kizárólag a magam ura legyek. Remélem minden sikerülni fog amit eltervezek, eddig még szerencsére minden úgy alakult, de mondjuk küzdök is érte. 21L
2012. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
88%
A férjem és még sok minden más, de nélküle nem lenne értelme. Rajta kívül a gitár, a kutyák és maga a szabadidő, amit ezekre a dolgokra fordíthatok. Tudom, hogy rajtam kívül még sokat írják,hogy a család, vagy a párjuk, ami nem véletlen. Sok szép dolog van a világon, de ha egyedül kell megélned, értelmét veszti.
2012. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
87%
Sajnos olyan országban élek ahol nincs már értelme az életnek...:(
2012. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy keresem az élet értelmét.
2012. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
93%
Jó kérdés! :) Most ezen tényleg elgondolkoztam. Szerintem a kiteljesedés az élet értelme. Persze nekem is van kislányom, férjem, meg munkám amit szeretek és ez mind fontos. De ha nem teljesedek ki, akkor boldogtalan lennék. Szóval ez az Élet értelme.
2012. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
66%

Egy családot alapítani, együtt maradni, házasság, gyerekek, szép család, szép - boldog - élet...


ez volt az egyetlen indok mindig, ami miatt gyerekként sosem váltottam be az öngyilkosgondolataimat... mindig arra gondoltam, hogy egy(több) kisbabát kihordani, megszülni, szeretni, és felnevelni...ez annyira csodás lehet/lesz, hogy ezért érdemes élni... :)

2012. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
77%
A pénz.
2012. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
61%
A gyerekeim
2012. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Festeni a képeimet, csinálni a mini plasztikáimat, szobraimat, majd eladni őket, ezáltal örömet okozva magamnak és másoknak--->tehát azt csinálni, amihez értek, és amit imádok.
2012. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
77%

Mindig más, mindig változik.


Hogy elérjem a céljaimat(szakmai, társadalmi,anyagi), hogy másoknak segítsek, hogy megtaláljam a párom, hogy később gyerekeim legyenek,

hogy szerető családom legyen,

hogy a munkámban 1000 % legyek,

hogy megtaláljam a lelki békém,

egyensúlyban legyek saját magammal,

boldog legyek,

az élet szép oldalát lássam,

egészséges legyek,

rátaláljak önmagamra és a nekem kijelölt útra.

2012. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!