Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek a 16 éves lányoto...

Elengednétek a 16 éves lányotokat 2 hétre külföldre?

Figyelt kérdés

A szomszéd srác (24 éves) a nyáron munka ügyben 2 hétre kimegy Olaszországba. Elég jóban vannak a lányommal, barátok-haverok. Aztán kitalálták, hogy a lányom is vele mehetne. Mert a srácnak amúgy sem lesz igazából sok dolga. Napi egy-két óra munka és sokat utaznának Olaszországon belül. Félig meddig olyan nyaralás szerűség lenne.

Elengednétek?


2012. ápr. 20. 13:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
6%

Tuti,hogy nem.

24 éves FÉRFI,és egy 16 éves LÁNY!!!

2012. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
75%
én elengedném
2012. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
54%

Nos ha nem ismeri az ország nyelvét és nem felelősség teljes, akkor biztos nem engedném el. És nem azért, mert k*vának viszi ki a szomszéd srác. Nyilván este kimennek szórakozni stb, és egy idegen országban külföldiként nem nehéz bajba kerülni. Ha az országon belül lenne az oké, de külföldre 18 alatt nem hiszem ,hogy elengedném.


20/F

2012. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
75%

ha a lányomat kihasználják egyfolytában,mert olyan naiv, nem engedném el, de ha ő egy határozott, talpraesett egyéniség, akkor elengedném.

ez nekem ettől függne.

2012. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
52%
Nem engedném el így, ha nagyobb csoportban mennének úgy talán igen.
2012. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem. Így nem.


Ha pl. néptánccsoporttal, zenekarral vagy hasonló csoporttal menne; vagy szervezett, csoportos utazással, ahol osztálytársak, barátok és felügyelőtanárok/felnőttek is vannak, akkor igen.

2012. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy a 33-as miért lett lenullázva, pedig igaza van. Nem azért nem engedném én sem, hogy majd a szomszéd krvát csinál belőle, vagy megdugja.


Ha annyira külföldre akar menni, menjen valami szervezett úttal, iskolai csoporttal, családdal. 18 éves kora alatt nem engedném el külföldre, gyakorlatilag egy haverral, aztán meg én tartsam a hátam, meg utazzak országokon át, ha történik vele valami? Elfelejtjük emberek, hogy ez a lány nem is nagy korú. Nem az érdekel, hogy dug vagy nem dug, igen azért nem kell Olaszországig menni, de ha ott valami történik, az sokkal macerásabb mint itthon és a szülő a felelős érte.

2012. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
34%
Egy érett, felnőtt 24 éves FÉRFI meg sem kérdezné, hogy egy 16 éves KISKORÚ lányt elengednek-e vele külföldre, mert tudná, hogy ez nem OK... Várjon, míg nagykorú lesz, akkor utazgathatnak együtt gond nélkül...
2012. júl. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!