Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyut,...

Hogyan győzzem meg anyut, hogy ne költözzünk el zuglóból?

Figyelt kérdés

Anyukám minden áron el akar költözni a mostani házunkból. Budapesti házakat keres, de zuglón kívül is. Nem szeretnék elmenni innen, minden itt van zuglóban. A sulim, a különóráim és minden más. Ha még zugló mellé költöznénk nem lenne akkora baj, de pl. a 17.ker.-be nem akarok menni..

Többször felvetettem, hogy nekem teljesen jó lenne egy panel, és hogy menjünk panelba, de az állatok miatt nem akar odamenni. Pedig már felajánlottam, hogy odaadom egy ismerősnek a kutyámat és a macskámat.

Ötletek? 15/L


2012. ápr. 20. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És kié a lakás? mert ha a pasié akkor evidens hogy mennetek kell, az meg nem tőle függ hogy milyen házra van pénzetek.
2012. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már, Bp-en belül költözne, amit el akarsz érni, eléred onnan is. Ne aggódj, egy kis buszozást, egyebet hamar megszoksz, észre sem veszed. Ezen ne aggódj, nem gond, majd mneglátod.
2012. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú,h ilyen könnyen lemondanál az állataidról... Nem játékszerek,amiket csak úgy tovább lehet adni. Én ennyi idősen Budapesten belül több mint napi 2 órát buszoztam a suli miatt és rohantam haza a kutyáimat levinni. Anyukádnak igaza van,h figyelembe veszi az állatokat.
2012. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az állatos témát hanyagoljuk. Nem vagyok egy nagy "állatkedvelő".

Nem a pasié a ház, csak béreljük. Nem azért nem szeretnék elköltözni zuglóból, mert húha buszoznom kell, hanem azért, mert imádom ezt a kerületet!

2012. ápr. 21. 14:06
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem sok eszed van, elváltak anyádék de majd miattad még tovább együtt laknak. Hol élsz te? Azt írtad nem akar tovább a pasival lakni, akkor had menjen már el tőle ha egyszer ELVÁLTAK.
2012. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Te amúgy tudsz szöveget értelmezni?

Gyűlölöm azt az embert, már akkor utáltam, amikor összeházasodtak. Örülök, hogy elváltak, és különköltöznek, de anyám miért nem tud zuglóban maradni, ha a pasi úgyis Ausztriába megy?

2012. ápr. 21. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!