Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám rendszeresen megcsalja...

Anyám Lánya kérdése:

Anyám rendszeresen megcsalja apámat, amiről apa nem tud. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. lázadó típus. a suliban is rossz a magatartásom. (ezt leszámítva elég jó tanuló)..rájöttem, hogy anyám csalja apámat már hónapok óta. volt is pár húzásom anyám fickója ellen. régen anya a cégénél dolgozott, és ott ismerkedhettek meg. sokat látom anyát sms-ezni, meg órákig telefonálgatni. nem egyszer csentem el a telóját, de mindent kitöröl belőle..:|

egyszer anyám után mentem egy ilyen találkozójára, nem vette észre, hogy követem. egy kávézóban voltak. láttam a pasija kocsiját. ott ültek egészen estig, apa németbe dolgozott. nekünk aztmondta, hogy a barátnőjénél van..az egyik haverom ott dolgozott a kávézó konyháján, felhívtam, és mondtam neki, hogy hozzon egy nagy kést a parkolóba. hozta is persze beavattam a dologba. kiszurtam a csávó kocsikerekét. mind a négyet. anyámnak elmondtam. ő tagadta, hogy ott lett volna, de én képeket is csináltam..anyámmal most nem beszélek, de elhatároztam, hogy kicsinálom őket. a csávónak fenyegető sms-eket írok, meg ilyenek. ráküldtem pár barátomat, hogy ijesszenek rá(...) anyának hetente fel kell jönnie a suliba a magatartásom miatt. nem szoktam cigizni, de hogy jó nagy bajba kerüljek rágyujtottam az iskola területén az ügyeletes tanár előtt. visszapofázok minden tanárnak. anya már ki van, de még nem teljesen. a kandurját is kicsinálom.

van valami ötletetek?


2012. ápr. 20. 21:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

...különben ez hülyeség, hogy "nincs a gyereknek joga beleszólni""

Már hogyne volna!!! Most tennék épp tönkre acsaládját! Még szép, hogy van joga!! Azért a házasság az nem párkapcsolat! Nme "járás" A házasság nem párkapcsolat, hanem szövetség, szerződés, eskü: a család érdekében. Ha valaki fel akarja rúgni ezt az esküt, ahhoz azért a többi (család) tagnak is van némi köze!!!!

Hogy kivel jár valaki, az az ő dolga. De hogy szétzúz eg ycsaládot mondjuk, az minden családtag dolga. Mindegy, hány évesek.

2012. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Szerintem is jó, hogy beszéltem vele.

és igaza van az utolsónak. ez egy olyan dolog, ami a gyerekeket viseli meg a legjobban. ezt tapasztalatból mondom

2012. ápr. 22. 22:41
 23/23 anonim válasza:

Szia, 14 eves lany!

Tenyleg lazado tipus vagy.

Helytelen es illegalis kiszurni a csávó kocsikerekét.

Helytelen es buta otlet, visszapofazni a tanaraidnak.

Legy pozitiv!

Lasd a dolog jo oldalat!

Orulj neki hogy boldog az Edesanyad... az en Edesanyam sajnos soha se volt boldog.

Orulj neki hogy meg elnek a szuleid... az en szuleim mar nem elnek.

2018. szept. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!