Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az anyámat. Hogy...

Utálom az anyámat. Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm azt a nőszemélyt. Nem foglalkozik velem, és soha nem is tette. A nagymamám nevelt fel. Nem engedi, hogy találkozzam az apukámmal, pedig ismerem őt, és szeretem. Nemrég összeházasodott egy iszákos, léhűtő barommal, és együtt elszórták az összes maradék pénzét.

Most költözünk. Ők hol utálják, hol imádják egymást. Szánalmasnak tartom ezt a párost. Mindennap egy kínszenvedés számomra. Hogy bírjam ki ezt a kínzást még 4 évig? Szinte mindennap eszembe jut az öngyilkosság gondolata is. Borzalmas.. Ha hozzám szól, azt vagy üvöltve teszi, vulgális szavakkal, vagy pedig úgy, mintha az utolsó felmosóronggyal beszélne.

Gondolkodtam már azon, hogy apuhoz költözöm, de nem szeretnék pert, mert bevallom, félek az anyámtól, nem tudom mit csinálna, ha elindíttatnék egy ilyen pert..

Kezdek rájönni, hogy nekem csak a tanulás maradt, ami szerencsére nagyon jól megy.

14/L


2012. ápr. 21. 15:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, mama 2 éve halt meg. Nagyon rossz még csak rágondolni is. Nagyon szerettem, és iszonyatosan hiányzik!

Igen, apu tudja, de csak annyit mond, hogy "anyád hülye."

2012. ápr. 21. 16:35
 12/15 anonim ***** válasza:
valahogy kerülj apukáddal kapcsolatba mindenképpen, és mondjad meg neki hogy vele szeretnél lakni, mert ami nálatok megy az őrület, és jogggal állítod, és hogy adjon be keresetet, vagy amit ilyekor szokás hogy úgymond "nála helyezzenek el " mert itt k_rvára nem érzed jól magad... magadat meg ne tedd tönkre, vigyázz magadra, belőled csak egy van, iszonyú hiány van már a normális fiatalokból!!! érd el hogy apukádhoz kerülj, de ha anyud beszámíthatatlan, gondolom ezt aligha fogja támogatni, de kell hogy valahogy megoldjad.
2012. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
szökj el!
2012. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igaza van szökj el
2012. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem menj el koleszba, hétvégén pedig legyél apukádnál, annyit csak kibír a barátnője.

ha elvégezted a középsulit, kimehetsz külföldre is, vagy amit szeretnél, minden jót kívánok:)

2012. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!