Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen kapcsolatban vagytok...

Ti milyen kapcsolatban vagytok édesanyátokkal?

Figyelt kérdés
Elég sok minden történt velem mostanában, ha még butaságot is csináltam..mindent elmondtam neki.Nem tudok hazudni neki, és titkolózni előtte. Mindent elmondok neki.. Ti hogy vagytok ezzel ? És ezt mennyire látjátok jónak?:)

2012. ápr. 21. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám alkoholista,azok közül is az agresszív fajta.Előbb ütött,mint kérdezett.Pokol volt a gyerek korom mellette.Amióta elköltöztem 18 évesen,én azóta nem találkoztam vele.Apámmal tartom a kapcsolatot,és tőle tudom,hogy él még.(bár ez sem nagyon érdekel)

40/N

2012. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem élek vele,de ő legjobb barátnőm és a legfontosabb nekem az életben:))
2012. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó szerencsére:) 16/L vagyok és tinikoromra nem hogy megromlott volna, hanem most lett igazán szoros. Igazából lehet vele beszélgetni komolyan és viccesen is, viszont persze, vannak idegesítő dolgai:D Eléggé "maradi", viszont ha nincs rossz kedve (mert néha rajtunk vezeti le:(), akkor tényleg nagyon megértő és kedves. Vannak dolgai, amitől néha a hajamat tépném, de ezek normális kereteken belül, szóval csak olyan szinten, hogy "senki sem tökéletes":D
2012. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyám az az ember aki mindig mellettem van. Meg tesóm. Titkolózni nem titkolózom előtte, de nem feltétlenül osztok meg vele minden dolgot mert tudom hogy idegeskedne rajta.
2012. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éve nem láttam, azt sem tudom, hogy él e még. Amerikába ment férjhez. Apám második felesége olyan nekem, mintha az édesanyám volna. Úgy is hívom őt.57/N
2012. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő a legfontosabb ember az életemben, őt szeretem a legjobban a világon, ő az egyetlen, akire tudom, hogy mindig számíthatok. Mindent elmondok neki, tulajdonképpen ő az egyetlen, aki előtt tényleg nem titkolózom.


26 N

2012. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Utálom őt, gyűlölöm.. és ha lenne egy fegyverem már rég nem élne.


Mindent, de mindent titkolnom kell előle, mert egyszerűen félek tőle. Rendkívül aggresszív természetű, az a fajta akinek mindig mindenben igaza van, nem tűr ellentmondást, nem hallgat észérvekre, nem érdekli semmi és senki csak önmagam, na meg az ékszerei..


Bármit tettem, az sose volt jó.

Ha van valami, én vagyok az oka.. megbetegszik, nincs pénze, ideges, rosszul aludt...

És iszonyú kiszámithatatlan a természete. Egyszer olyan, mint valami feldobott drogos tini, máskor meg mint valami részeg szörnyeteg.. félelmetes.


Utálom őt, mint a sz_rt. Az egyetlen ember a Földön, akivel nem tudok megmaradni 2 percnél tovább egy légtérben, mert abból hatalmas orditozás, sírás, hiszti lesz..

2012. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tavaly szeptemberben rácsaptam az ajtót és azóta nem láttam. kínszenvedés volt a gyerekkorom, vert ahogy éppen nem szégyellt(még egy 5 éves gyerek megrúgdalása is belefért neki), megalázott mindenhol, mindeközben magához láncolt, börtönben tartott. igyekeztem menekülni előle, már óvodába is egyedül jártam. neveltem a tesóimat, amíg ő ivott vagy a pasijai után sóvárgott, mindezt apám mellett.

21 évig kínzott, zsarolt a pénzzel(amiből ő egy fillért nem keresett meg, mert életében nem dolgozott), fenyegetett, gyötört és hülye meg mindenben segítettem, támogattam, de mindig újra az emberbe rúgott. hát összepakoltam és eljöttem végül én is. nincs senkije, a család gyűlöli, mert mindenkivel ezt csinálja, barátai nincsenek, apám új életet kezdett. már csak az öcsém él vele, ő is csak addig, amíg muszáj.

nem érdekel, hogy mi van vele soha többé. az egyetlen lánya sem létezik a számára többé.

2012. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legeslegjobb anyuka a világon, nagyon jó a kapcsolatunk, mindent el tudok mondani neki és kíváncsi vagyok a véleményére. Apukámmal szintén ilyen a viszonyunk. Ezért olyan nehéz önállósodni a párommal, mert nehéz kirepülni a szerető családi házból.

22L

2012. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom azokat akik nem tartják édesanyjukkal a kapcsolatot. :( Akik pedig igen, és szeretik az anyukájukat azok szeressék is nagyon sokáig :)
2012. ápr. 22. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!